Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból wszystkich zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból wszystkich zębów

    Od ponad 2 lat cierpię na ból wszystkich zębów. Mam trochę zębów do leczenia ale bolą mnie wszystkie zęby jak jem (gorącyhc i zimnych posiłków nie mogę nawet włożyć do ust).Stosuję pasty do zębów wrażliwych a le nic nie pomaga. Może ktoś mógłby mi pomóc, pozrd....

  • #2
    Objawy, które pani podaje wskazują na nadwrażliwość zębów (bóle pojawiające się podczas spożywania pokarmów zimnych/gorących), zwykle wystarczające są metody domowe - czyli odpowiednie pasty/płyny do płukania jamy ustnej znoszące nadwrażliwość zębiny, ale nie zawsze... W pani przypadku prawdopodobnie konieczne będzie zastosowanie profesjonalnych metod leczenia, dlatego zalecam wizytę w gabinecie stomatologicznym.
    P.S. Jaką pastę do zębów pani stosuje??? Być może ona jest nieodpowiednio dobrana...

    Komentarz


    • #3
      Musi to zobaczyć stomatolog. Jeśli ma Pani zęby do leczenia to trzeba je wyleczyć. Można to zrobić w znieczuleniu.

      Komentarz


      • #4
        stosowałam elmet zieloną, sensodyne ultra szybka ulga a dzisiaj zakupiłam lacalut snsidiv, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

        Komentarz

        Pracuję...
        X