Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

resekcja wierzchołka korzenia - dolegliwości miesiąc po

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • resekcja wierzchołka korzenia - dolegliwości miesiąc po

    Witam,

    prawie miesiąc temu miałam zabieg resekcji wierzchołka korzenia górnej jedynki. Wycięto mi zmianę 7mmx7mm. Po samym zabiegu przez prawie tydzień byłam bardzo opuchnięta. Potem wszystko ładnie zaczęło się goić...ale nadal mam lekko opuchnięte dziąsło i czuje mały obrzęk w okolicach nosa (tam miałam wycinaną zmianę). Ponadto jak dotykam to miejsce to czuje ból.
    Moje pytanie brzmi: czy miesiąc po zabiegu to jeszcze normalne? wcześniej mnie to nie martwiło bo uznałam, że tak widać musi być. Ale zabieg był już jakiś czas temu a opuchlizny chyba tak długo się nie utrzymują? (dodam, że gołym okiem nie jest widoczna, ale czuję ją przy dotyku).

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

  • #2
    Kość goi się i przebudowuje przez 6 miesięcy. Ból zwykle mija szybciej. ale przy dotyku może się jeszcze utrzymywać. Trudno dać jednoznaczną odpowiedź. Proszę skontaktować się z lekarzem który wykonywał zabieg. Może powinien zobaczyć.

    Komentarz


    • #3
      Próbowałam skontaktować się dziś z moją dentystką, ale ma oddzwonić za jakiś czas, bo dopiero co wróciła z urlopu. Ale dziękuję za szybką odpowiedź
      Pozdrawiam.

      Komentarz


      • #4
        Ile zaplacilas za ten zabieg?

        Komentarz

        Pracuję...
        X