Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie o porade

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie o porade

    Witam
    Jakieś 3-4 dni temu utworzył mi się ropień i stan zapalny poszedłem do stomatologa i z racji takiej iż nie mam ubezpieczenia (redukcja etatów w firmie spowodowała utratę pracy) zostałem potraktowany jak bandyta mało tego Pani stwierdziła iż jestem człowiekiem z wioski ponieważ "ludzie z miasta nie maja tak fatalnego uzębienia"(swoja droga a to ciekawe! całe życie mieszkałem w centrum miasta..i dopiero przed nowym rokiem przeprowadziłem się na obrzeże)przechodząc do sedna sprawy...Pani dentystka przepisała mi bakteriobójcze antybiotyki o nazwie"Clindamycin-MIP" 600mg które sprawują się znakomicie.Powiedziała również iż nie tknie mi tu nic dopóki mi stan zapalny nie przejdzie i poradziła zgłosić się do spółdzielni do chirurga stomatologicznego i tak tez zrobiłem.Nie siedziałem tam nawet 5 minut zostałem skasowany 30 zł(za samo wejście) usłyszałem cennik i tyle mnie tam było..I tu nachodzi moje pytanie czy jak zużyje antybiotyk do końca to czy to całe zapalenie mi przejdzie?I czy jest możliwość obejścia tego chirurga?Czy jak skończę antybiotyki to będę mógł pójść do swojego dentysty żeby mi te zęby w końcu powyrywał?

  • #2
    Oczywiście że możesz zęby usunąć u swojego dentysty i u każdego innego. Chyba że jest to bardzo trudny przypadek kwalifikujący ząb do usunięcia chirurgicznego. Warto to sprawdzić robiąc RTG zęba (koszt około 20 zł).

    Komentarz

    Pracuję...
    X