Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak dwójki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak dwójki

    Nie mam genetycznie jednej dwójki, pomiędzy jedynką a trójką mam 6mm szparę, bo mając 13 lat nosiłam aparat ortodontyczny, który przesuwał trójkę, by zrobić miejsce na implant w późniejszym czasie. Aparat nosiłam 3 lata a następnie dentystka zrobiła mi protezkę, którą noszę do dziś. Jednak wczoraj dowiedziałam się,że szpara jest zbyt mała by wstawić implant, a bardzo zależy mi na tym, by jak najszybciej ją zapełnić. Dlatego chciałam zapytać czy w wieku 19 lat można by w to miejsce wstawić koronę lub most? Wiem,że wiąże się to ze spiłowaniem zęba, ale nie chcę już nosić zdejmowanego aparatu , a na stały mnie nie stać. Dodatkowo mam 1,5 mm szparę między jedynkami. Chciałabym sprawić sobie ładny uśmiech do 2 miesięcy, by zmieścić się w kwocie 2500-3000 zł. Czy jest to w ogóle możliwe w tym przypadku?

  • #2
    A próbowałeś się zapisać do jakiegokolwiek dentysty prywatnego? Z tego co wiem to koszt wstawienia zęba porcelanowego w dobrej jakości to najwyżej 700 zł ? Tak czy inaczej powinien zobaczyć to lekarz

    Komentarz

    Pracuję...
    X