Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opóchlizna w jamie ustnej na policzkach, pomóżcie!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opóchlizna w jamie ustnej na policzkach, pomóżcie!

    Witam
    jest taka sprawa jakies 10 dni temu uksył mi sie dolny ząb i sie zrobila w nim dziura 1/3 objętości zęba dolnego i w niej jest taka plamka czarna i mnie nie bolało a po 2-3 dniach zaczął mnie ten ząb mocno bolec zwiąłem wtedy 2 tabletki CODIPARU i mnie nadał mocno bolał i cała glowa z tyłu zasnąłem i na nastepny dzien nic mnie nie bolało po kilku dniach zaczął mnie znów ten ząb bolec, później zaczęły mnie boleć zęby u góry nad tym zepsutym
    od kilku dni bolą mnie zęby ten zepsuty i kilka u góry i na dole jakby lewa szczęka i wydzielał mi sie taki w ustach śluz taki płyn gorzko, słodki, słony do tego miałem gorączkę i dreszcze
    nie tyle bół zębów co mi przeszkadzał ten płyn! zacząłem płukac usta szałwią i ten płyn posmak w ustach znikną ale bardzo mi spuchły w środku dziąsła i policzki i obecnie muszę spać na plecach
    obecnie bolą mnie zęby ale bez tragedii czuje opóchliznę na twarzy to jest najgorsze, nie moge jesć, oraż żółty mam język
    czyli ten ból trwa od jakiegos tygodnia
    poszłem dzisiaj do dentysty bo sie zapisalem wcześniej i on patrzył mi na zęby i mówił ze jest to zapalenie dziąseł i zeby płukać usta szałwią a jak obrzęk zniknie to zeby przyjsc wyleczyc zęba tego z dziurą
    a ja tak czytając neta od kilku godizn myslę ze objawy najbardziej pasują do zapalenia tkanek okołowierchołkowych i do 3 fazy Ropień podśluzówkowy

    dziękuję

  • #2
    tutaj mi nikt nie pomorze?

    Komentarz

    Pracuję...
    X