Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wyrwaniu..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po wyrwaniu..

    Witam, mam nastepujacy problem.
    W piątek miałam wyrywaną dolną 6tkę , ktora byla juz dawno truta i zaczela podchodzic ropą ;/ gdy znieczulenie puscilo, wzielam przecibola i troche jeszcze bolalo, ale dalo rade usnac. W sobote o godzinie 5 obudzil mnie silny bol, zauwazylam ze od strony piątki wystaje mi bialy, ostry kawalek przebijajcy dziaslo, dookola sine. Probowalam skontaktowac sie z dentystka , ktora tego zeba mi rwala, jednak pewnie z uwagi na dlugi weekend wyjechala sobie gdzies i kontaktu zero, probowalam dostac sie takze do innych stomatologow, niestety bezskutecznie. Mija juz wlascwie 4 dzien od rwania, a mnie ciagle boli, zauwazylam takze ze w okolicach dziury wystaje kolejny bialy kwalek.Procz tego dzisiaj zaczal wystepowac dziwny posmak w ustach, obawiam sie , ze saczy mi sie z tego ropa;/. Mozliwe to? Niestety do dentysty moge dostac się dopiero jutro, a strasznie boje się , ze będą jakies powiklania. Moje pytanie brzmi; co to moze byc? jak z tym walczyc? Czy mozliwe, ze zostawila mi kawalek zeba?;/
    Ostatnio edytowany przez karolina.tp; 03.05.2010, 16:34.

  • #2
    Białe kawałki to albo odszczelony kawałek zęba lub kawałek kości (mógł być kościozrost), ale spoko nie martw się to nic poważnego, nie grzeb tam niczym (jakąś wykałaczką czy czymś innym). idź może do lekarza, Ropa jak leci to w sumie powinnaś wziąść jakiś antybiotyk! idź do lekarza lepiej.

    Komentarz

    Pracuję...
    X