Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prosze o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prosze o pomoc

    Mam 15.5 lat
    Napisze wszystko od początku.W ubiegłe wakacje byłem u dentysty i ta powiedziala mi ze mam chorego zęba..Zrobila dziure wsadzila cos bialeko jak by plombe i kazała przyjasc za 3 miesiace i wtedy to wykula i wsadzil juz plombe normalna teraz miesiac temu bylem na kontorei i nic nie wykryła..Ale teraz jest problem..Wczoraj jedac twardego orzech gdy go przygryzla zaleczaonym zebem tym to zaczal mnie bole a jak juz puscilem orzech to przestal i jak jadlem np cukierka to tez tak jest a jak cos lekkiego jak jabłoko paczke czy chleb to nie boli..Te zab mam zaleczony 2 plombami i nic tam nie wykryla chociarz plomba jest po lewaj stronie zeba a bolało mnie po prawej i tam jest czarna taka rysa jakby ale on juz jest chyba z rok..Wiec co to moze byc ??Porsze pomurzcie ..JUTRO JADE DO DENTYSTY TO SPRAWDZIc

    dOdam ze jak normalnie funkcjanuje to mnie on nie boli tylko jak mocne se przygryze cukierka albo cos twardego do tej strony zeb to wtedy lekko boli jak jak puszczam to przestaje...Boje się strasznie co to moze byc
    Ostatnio edytowany przez Legionista; 31.03.2010, 21:02.

  • #2
    do dentysty.

    Komentarz


    • #3
      Wiem ale co to moze byc ?? i to musi byc odrazu popsuty zab ?

      Komentarz


      • #4
        Boże nie histeryzuj tak... Możliwe że masz jakieś zmiany przy wierzchołku korzenia, albo za wysoko plombę wszystko może powodować ból na nadgryzanie. Lekarz Cie pewnie skieruje na RTG tego zęba, albo od razu sobie je zrób gdzieś.

        Komentarz

        Pracuję...
        X