Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból innych zębów przy wyrzynaniu ósemki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból innych zębów przy wyrzynaniu ósemki

    Heja,
    Mam pytanie, od kilku dni wyrzyna mi sie ósemka. Boli, ale coś innego mnie niepokoi, wyrzyna mi sie dolna prawa ósemka, ale oprócz niej codziennie boli mnie inny ząb po prawej stronie szczeki, najpierw dolna siódemka, podem górna szóstka, dziś dolna czwórka, wszystkie po prawej stronie, zęby nie zdradzaja żadnej próchnicy ani nic specjalnego ( oprócz tego ze górna szóstka wydała mi sie lekko starta przy dziąśle). Wszystkie bolące zęby znajdują sie po prawej stronie tak jak ósemka, czy jej wyrzynanie sie moze powodować ból innych zębów czy mam sie bać ze te wszystkie zęby są chore?

  • #2
    Oczywiście wyżynanie się ósemki może powodować ból zębów obok a nawet ból całej szczęki i żuchwy. Radziłabym się skonsultować z lekarzem dentystą, ponieważ on oceni tego przyczynę. Skieruje on Panią na zdjęcie RTG ponieważ możliwość jest też taka że Pani ósemka może być zatrzymana i nie wyrżnie się i będzie Panią boleć, może mieć Panią gorączkę przy tym i dostać szczękościsku - najlepiej iść do dentysty. Pozdrawiam.OLA

    Komentarz


    • #3
      Forum dentystyczne ale udało mi sie na nim zmienić płeć dzieki za rade

      Komentarz


      • #4
        To w takim razie przepraszam :-)

        Komentarz

        Pracuję...
        X