Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Braki zębowe w bardzo młodym wieku...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Braki zębowe w bardzo młodym wieku...

    Witam, przychodzę do was z dość poważnym problemem, który już mnie wykańcza psychicznie i powoli tracę już do tego wszystkiego siły. Mianowicie mam 18lat i mam dosyć duże braki zębowe głównie przez to, że kiedyś ćpałem, ale już z tego wyszedłem, przez ćpanie wypadły mi niektóre zęby i pozostały korzenie, w zasadzie nikt o tym nie wie, bo jak mówię to tego nie widać, ale bardzo boje się pójść do chirurga nawet żeby usunąć korzenie... Boje się po prostu reakcji lekarza, wyśmiania się i samego faktu, że w tak młodym wieku nie mieć niektórych zębów bo chyba nie ma tak młodej osoby która by miała braki zębowe. Ponadto niektóre zęby z tyłu mam ukruszone głównie te w których mam plomby... Jak się przełamać i pójść do tego cholernego dentysty/chirurga i zacząć z tym cokolwiek robić, bo już nie mam do tego totalnie siły z dnia na dzień to mnie dobija a poprzednie doświadczenia z dentystami jeszcze przed tym wszystkim jak miałem te zęby są tragedia totalną, proszę pomóżcie jak się przełamać...
Pracuję...
X