Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

weryfikacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • weryfikacja

    chciałbym by wypowiedzieli się stomatolodzy,lekarze na temat tego zdjęcia RTG.
    Który ząb według państwa powinien być leczony kanałowo ??
    3 tygodnie temu miałem osuwany kamień po czym bolały mnie wszystkie zęby z prawej górnej strony. miałem wyjazd w delegacje i postanowieniem pójść zaczerpnąć rady innego specjalisty, po czym zadzwoniłem omówiłem się na wizytę, bylem bardzo zdziwiony ponieważ w recepcji zapisano mnie na godzinę 13.30,a dzwoniłem o godzinie 10,nie wspomnie o tym,ze kazano mi czekać kolejne 30 min,sprzed moja moja wizyta akurat ktoś wszedł....bylem zdziwiony ze w recepcji zapytano mnie wyłącznie o nr telefonu.nie prowadzono zemną żadnego wywiadu dotyczącego mojego stanu zdrowia,czy nie jestem na coś uczulony,i czy możne nie biorę jakiś leków. to był szok gdzie dotychczas, w każdej napotkanej placówce stomatologicznej były wywiady, w końcu nastąpiła ta chwila i Wszeradem do gabinetu usiadłem wygodnie pani założyła rękawiczki dala mi śliniak zapytała co boli wiec jak wyżej powiedziałem prawa górną strona od1,2 do końca a najbardziej na końcu, odrze wiec zobaczmy co tu jest grzebie dotyka tym drutem nie czułem bólu uczucie bólu było gdy pilę np ciepła herbatę lub zimny wodę ,stomatolog stwierdza ze nic tu nie widać wiec trzeba wykonać prześwietlenie, zostałem kierowany do innego pokoju zajedzie zostało wykonane, po chwili wróciłem pani siedzi przy biurku w tych samych rękawiczkach co wcześniej pyta o imię nazwisko wklepuje to wszystko w klawiaturę wyskakuje to zdjęcie poniżej patrzy na mnie kreci głową nie mówiąc nic zaprasza mnie ponownie na fotel, wzięła w szczypczyki jakiejś waty czy czego i namoczyła w jakimś roztworze po czym przyłożyła mi go do zębów ból od 1 do 10 to 7 po czym stwierdziła ze nie jest dobrze i nie możne mnie tak zostawić, będzie musiała go otworzyć i zatruć ....
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

  • #2
    można było się spodziewać. ze świnia świni dupę ślini! eH!

    Komentarz

    Pracuję...
    X