Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trudny przypadek oosba niepełnosprawna prosi o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trudny przypadek oosba niepełnosprawna prosi o pomoc

    Muj przypadek jest bardzo trudny a dentyści się smieją
    Od razu mówię ze jestem hipochondrykiem i boje się mogę mieć raka
    Fakty są takie
    1. Mężczyzna 53 lata, nie ma od 1995 roku zębów na tle zapalnym alergicznym bolały
    2. Dla informacji mieszkam koło Wadowic
    3. Jestem osobą niepełnosprawnąi nie stać mnie nadrogie leczenie
    4. Miałem od 1994 tylko jedną proteze,dolną w ogóle nie noisłem od razu dziasła bolały itd. Górna się skończyła
    5. Według mojego chirurga stomatologa który usuwał mi 8 mam bardzo twarde zbite dziąsła
    6. W rejonie dolnej 3i 4po lewej stroniew kosci pozostałoś poplombowaniu wypełnieniunie dawała żadnych objawów chorobowych
    7. W rejonie górnej piatki korzeń w zatocesprawawielokrotnie przerabiana nie ruszaćbo mi się będzie źle goiło i ucierpie rok
    8. Mam od urodzenia alergie
    Obecny epizod zaczął się w czwartek 5 wrześniaznajomi poczęstowali mnie bardzo twardymi ciastkami na dolnej szczece polewej stroniew okolicach 5może 4powstało otarcie potem ranaból coraz silniejszy
    W niedziele tydzieńtemuran byłą największa do tak zwanego twego mięsa
    1. Na jednym forumnapisali żebym niczym nie smarowałbo jak się to szybko zagoitoszybciej dostanę raka( i tu był chtba pierwszy muj bład
    2. Z uwagi na nerwice natręctw ciagleto dotykałem i mieliłemjęzykiem
    3. W czwartek byłem u mojego znajomego chirurga nic nie zauważył jużtylkopozostałość po rance i otarciu
    4. Dalej się goiłoi w końcu powstały bóle promieniujące do ucha migdałanie przyjemnelekko silnea tam gdziebyła ranabyłą wrażliwość
    5. Co ciekawe jak wypiłem ciepła herbatęból się zmiejszał
    6. W sobotę całą lewą stronę miałem taka cieżkąi ból promieniował nadalGlowa bylaobciążona
    7. W nocyz sobotyna niedzielenie wytrzymałemprzepłaukałem ustadokładnie umyłem recei delikatnie to rozdrapałem
    8. Na tej rance powstałnie wiem jak to nazwaćstrupcoś ostregoafta nie wiem
    9. Od razu uczułęm ulgeból promieniąjący znikł
    10. W ustach poczułem coś goszkiego ale nie pewien jestem czy to była ropa
    11. Krew raczej się nie lała
    12. Za to się pojawił bólw rejonietej rany
    13. Dziasło jest wysadzone trochę boli
    14. W wtorekudaje się do chirurga stomatologa

    A teraz pytania
    1. Czy przed wtorkiem można już to zacząć smarować(baikadent ,sacholczekają
    2. Czy to może być nowotwór ?
    3. Czy to może byćod tego wypełnienia
    4. Co mnie czeka w najgorszym wypadku
    5. Dodam zemój przyjaciel pan doktor Indyksławana Kraków twierdzi żetakich przypadkach trzeba smarować dwa tygodniebaikadentem lubsacholem i na pewno się przejdzie
    Gdzie popełniłem błąd
    Możecie mnie opieprzać

  • #2
    kocham słowo "Muj"

    Komentarz

    Pracuję...
    X