Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plomby na jedynkach pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Plomby na jedynkach pomocy

    Witam wszystkich serdecznie.
    Proszę o poradę, otóż pomiędzy jedynkami i pomiędzy jedynkami a dwójkami mam plomby z obu stron (górne zeby) plomby mam od 2013roku trzymają się bardzo dobrze nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak kwestia wyglądu jest dla mnie strasznym utrapieniem i nie wiem co robić. Najzdrowszym wyborem byłoby wyrzucić te plomby i założyć nowe (oczywiście są na laser) jednak mam wielkie obawy że zaraz nie będę miał w ogóle swoich zębów lecz więcej plomby jak zęba (już teraz dwójka jest cała "zanurzona" w plombie od strony uśmiechu. Pojawił się pomiędzy zębami na plombach brązowe przebarwienia jakby jakiś osad lub coś który nie da rady zniszczyć ani żadnymi pastami wybielajacymi ani nawet scalingiem i polerowanie tym proszkiem dentystycznym(byłem na takim zabiegu z nadzieją że coś się poprawi-niestety efekt był zerowy).wygląda to strasznie jakbym miał jakiś brud pomiędzy zębami. Dodam też że moje zęby są mocno przebarwione gdzie nigdzie widać szkliwo. Proszę o poradę specjalistów gdyz mam z tym straszne kompleksy.. Dbam o zeby jak tylko mogę lecz tego nie mogę przeskoczyć pozdrawiam. Dodałbym zdjęcie jak to wygląda lecz pojawia się jakis błąd na stronie
Pracuję...
X