Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem- potrzebna szybka rada

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem- potrzebna szybka rada

    witam. mam mały problem mianowicie kilka dni temu pewien dentysta zaczął mi leczenie kanałowe zęba trzonowego. odbyłam juz dwie wizyty i zbliza sie w przyszlym tygodniu nastepna, na której ma mi założyc pląbę. I tu wlaśnie zaczyna sie mój problem, gdzyż dentysta stwierdzil ze na przeswietleniu jest wszystko dobrze.Ale nadal upiera sie że ząb moze mi peknac przy zwyklej pląbie i poczatkowo proponował mi koronke a teraz twierdzi,ze moze jednak nie koronka tylko włókno szklane. Co wy o tym myślicie czy potrzebne jest mi w zębie włókno szklane? Czy może jednak może byc zwykła pląba bo w końcu na około jest mój ząb.

  • #2
    widze, że bede musiala sie zalogowac na innym forum. moze na nim mi pomoga.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Zosia Zobacz posta
      witam. mam mały problem mianowicie kilka dni temu pewien dentysta zaczął mi leczenie kanałowe zęba trzonowego. odbyłam juz dwie wizyty i zbliza sie w przyszlym tygodniu nastepna, na której ma mi założyc pląbę. I tu wlaśnie zaczyna sie mój problem, gdzyż dentysta stwierdzil ze na przeswietleniu jest wszystko dobrze.Ale nadal upiera sie że ząb moze mi peknac przy zwyklej pląbie i poczatkowo proponował mi koronke a teraz twierdzi,ze moze jednak nie koronka tylko włókno szklane. Co wy o tym myślicie czy potrzebne jest mi w zębie włókno szklane? Czy może jednak może byc zwykła pląba bo w końcu na około jest mój ząb.
      Zosiu jest to trudne pytanie. Raczej skierowane do stomatologów, a oni na tym forum się nie wypowiadają.Włókno szklane wkłada sie do korzenia zęba wyleczomego kanałowo po to żeby wmocnić korzeń na którym potem zakłada się koronę, Ale tę metodę stosuje się na bardzo zniszczonym zębie. Jeżeli ufasz swojemu dentyście to przedstaw mu swoje uwagi. Na pewno Ci wytłumaczy o co chodzi w Twoim przypadku. Pozdrawiam

      Komentarz

      Pracuję...
      X