Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokładnośc stomatologów w przeglądach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokładnośc stomatologów w przeglądach

    Witam serdecznie, mam 13 lat ale u dentysty bywam bardzo często. Na wstępie powiem, że higienę jamy ustnej mam bardzo dobrą. Teraz przejdę już do setna sprawy.

    Nie dawno byłem u dentysty, przeglądał mi zęby i to bardzo szybko a co za tym idzie mogło byc nie dokładnie. Dlatego pojawia się pytanie. Dentysta zobaczy nawet najmniejszą dziurkę, która na dodatek jest schowana między zębami, które są położone tak blisko siebie, że nawet ciężko wchodzą tam narzędzia stomatologiczne? I to pytanie nie jest wzięte z nie wiadomo skąd, bo na prawdę mam taki problem.

    Może to bez sensowne pytanie, ale dla mnie ma sens ponieważ kilka razy miałem tak, że dentysta nie widział w swoich okularach dziurki, a ja ją widziałem bez okularów. Dodam jeszcze, że dentysta, który mnie leczy jest na prawdę dobry w tym co robi.

    Przepraszam za ewentualne błędy językowe, ponieważ wciąż się uczę xD.

    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Angel; 16.01.2010, 12:10.

  • #2
    przecież dentysta może się pomylić i nie zawsze może wszystko zauważyć, ale są tacy co mają też bardzo dobre i właśnie dzięki nim wykrywają najmniejsze nawet dziurki. A swoją drogą przy najbliższej wizycie przekonasz się czy poprzednio nie zostało coś pominięte.

    Komentarz

    Pracuję...
    X