Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrwanie :((

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyrwanie :((

    Witam... Od kilku dni boli mnie ząb, a raczej jego resztki (pokruszył się, tak jak 5 innych )Muszę wybrać sie do dentysty, żeby je wyrwać.. czyli wszystkie 6 Ale cholernie się boję.. .. Dodam że są to tylnie zęby.. dwa z lewej strony na gorze, dwa z prawej strony na gorze i dwa z lewej strony na dole.. Czy ktoś móógłby mi powiedzieć jak to wygląda i czy boli?
    Z góry dziękuję...

  • #2
    Zamieszczone przez ewelinka1992411 Zobacz posta
    Witam... Od kilku dni boli mnie ząb, a raczej jego resztki (pokruszył się, tak jak 5 innych )Muszę wybrać sie do dentysty, żeby je wyrwać.. czyli wszystkie 6 Ale cholernie się boję.. .. Dodam że są to tylnie zęby.. dwa z lewej strony na gorze, dwa z prawej strony na gorze i dwa z lewej strony na dole.. Czy ktoś móógłby mi powiedzieć jak to wygląda i czy boli?
    Z góry dziękuję...
    Ewelinko nie zwlekaj . Nie wszystkie zęby sa do wyrwania jak nam sie wydaje. To jest najgorsza decyzja usuwać zęby. Radze poszukać dobry gabinet stomatologiczny i rozsądnie wysłuchac rad lekarza. W obecnej chwili żaden zabieg nie jest bolesny. Istnieją srodki przciwbólowe na każdy "przypadek" . Nie zwlekaj. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      No nie wiem czy nic nie boli. Ale mam radę dla Ciebie Ewelina, poszukaj gabinetu gdzie stosują metode "sedacji" dają Ci maskę na nos i wdychasz gaz rozweselający, wtedy nic Cię nie boli bo 2 godziny mijają Ci jak 4 minuty i jesteś obojętna na wszystko, ale tak jak powiedziała poprzedniczka ukruszenie się zęba to nie koniec Świata, jest do naprawy, a im szybciej pójdziesz do dentysty tym lepiej.

      Co do gazu rozweselającego z tego co słyszałem, z metodą "sedacji" płaci się troche drożej, ale warto dla tych, którzy się boją wizyt u stomatologa. Jak coś moje gg: 6960591!

      Pozdrawiam!


      Kalinka a może wiesz coś na ten temat: ?
      Ostatnio edytowany przez Angel; 17.01.2010, 22:10.

      Komentarz

      Pracuję...
      X