Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zebow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zebow

    Witam. Chce wybielic sobie zeby i juz wiem jakim sposobem tylko nachodzi mnie dylemat. Istnieja takie szczeki/nakladki na zeby, do ktorych wstrzykuje sie srodek wybielajacy w postaci zelu i naklada na zeby na okreslona ilosc czasu. Takie nakladki mozna kupic w aptece wraz z zelem od razu. Ale czy nie bedzie dokladniej i precyzyjniej, jakbym zrobil dokladny odlew u dentysty owej nakladki na zeby? Nie chcialbym, przez gupie kilka zlotych roznicy miec wybielonych polowe zebow, tylko dlatego ze nakladka z apteki nie bylo zbytnio spasowana?

    Prosze o rade.

  • #2
    Ponawiam pytanie.Czy lepiej jest samemu czy trzeba u dentysty?

    Komentarz


    • #3
      Nikt na pewno nie zabroni Ci spróbowac domowych sposobów. Jednak musisz być świadomaze domowe sposoby często nie są w stanie wybielić zebów w zadowalajacym Cię stopniu.Jednocześnie są w stanie spowodować nadwrażliwość zębów, która będzie bardzo mało przyjemna.

      Wybielanie u dentysty przeprowadzone profesjonalnie sprawi,że zęby nabiorą ładnej białej barwy na kilka lat:


      W artykule są opisane najpopularniejsze sposoby wybielania zebów.

      Komentarz


      • #4
        Pacjenci regularnie przychodzą na wybielanie zębów, narusza to jednak szkliwo i naraża na podrażnienia

        Komentarz


        • #5
          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

          Komentarz


          • #6
            Z chęcią dowiedziałbym się jaka metoda według was jest najskuteczniejsza?

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem nie ma co od razu umawiać się w specjalistycznym gabinecie na wybielanie, lecz spróbować naturalnych metod i produktów. W moim przypadku okazało się to wystarczające. Zerknijcie sobie w tym celu na stronę . Zamawiałem od nich wszelkie rzeczy oraz z ich porad korzystałem podczas stosowania wszelkich metod. Okazały się skuteczne, a zaoszczędzone pieniądze mogę wydać na coś innego Szczerze polecam !

              Komentarz


              • #8
                Ja osobiście uważam, że wybielanie zębów najlepiej zrobić u profesjonalisty- w gabinecie dentystycznym.

                Komentarz


                • #9
                  Efekty wybielania nigdy nie są na stałe. Szczególnie jeśli ktoś pije kawę/wino lub pali. Jeśli przebarwienia nie są mocne to fajne efekty można uzyskać dzięki paskom wybielającym. Ja mogę polecić paski wybielające. Można je też stosować do odświeżenia bieli zębów

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

                    Komentarz


                    • #11
                      nie potrafie powiedzieć czy jeśli kupisz takie nakładki w aptece to dobrze wybielisz bo tak nie robiłam ale robiłam ta metodą w gabinecie i efekt jest super wg mnie. No ale to chyba zależy od tego gdzie zrobisz, ja robiłam w Scandinavian Clinic, takie polecane centrum dentystyczne z Krakowa, a kolezanka gdzies w jakimś gabinecie na Podgórzu i mimo ze miałyśmy robione tą samą metodą to u niej efekt jest slaby :/ Wiec jak widać zależy nie tylko od metody ale tez od miejsca

                      Komentarz


                      • #12

                        Nie tylko od miejsca. Wiele osób zapomina, że to czy będziemy mieć śnieżnobiałe zęby zależy też od barwy naszych kości. Może dlatego wybielanie nie dało Hollywoodzkiego efektu? Często jedynym sposobem na “idealny” uśmiech są licówki. Ale to już baaaaardzo droga zabawa.

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym obszarze. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez arczinio Zobacz posta
                            Z chęcią dowiedziałbym się jaka metoda według was jest najskuteczniejsza?
                            Zdecydowanie popularny dziś żel wybielający lub aserowe wybielanie. Sprawdź tutaj:

                            Komentarz


                            • #15
                              Z tego co mi wiadomo, szeroki wybór past przeznaczonych do wybielania zębów można znaleźć w ofercie . Ponadto w asortymencie Dent Shop dostępne są takie produkty jak: wybielające nici dentystyczne, specjalne płyny do płukania jamy ustnej, a nawet szczoteczki zalecane do wybielania zębów. Myślę sobie, że jeżeli postawimy na kompleksowy zestaw takich artykułów, uzyskamy najlepsze efekty w wybielaniu zębów.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X