Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zebow

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wybielanie zebow

Witam. Chce wybielic sobie zeby i juz wiem jakim sposobem tylko nachodzi mnie dylemat. Istnieja takie szczeki/nakladki na zeby, do ktorych wstrzykuje sie srodek wybielajacy w postaci zelu i naklada na zeby na okreslona ilosc czasu. Takie nakladki mozna kupic w aptece wraz z zelem od razu. Ale czy nie bedzie dokladniej i precyzyjniej, jakbym zrobil dokladny odlew u dentysty owej nakladki na zeby? Nie chcialbym, przez gupie kilka zlotych roznicy miec wybielonych polowe zebow, tylko dlatego ze nakladka z apteki nie bylo zbytnio spasowana?

Prosze o rade.

Ponawiam pytanie.Czy lepiej jest samemu czy trzeba u dentysty?

Komentarz

Nikt na pewno nie zabroni Ci spróbowac domowych sposobów. Jednak musisz być świadomaze domowe sposoby często nie są w stanie wybielić zebów w zadowalajacym Cię stopniu.Jednocześnie są w stanie spowodować nadwrażliwość zębów, która będzie bardzo mało przyjemna.

Wybielanie u dentysty przeprowadzone profesjonalnie sprawi,że zęby nabiorą ładnej białej barwy na kilka lat:
      http://zdrowietopodstawa.eu/wybielan...ow-u-dentysty/

W artykule są opisane najpopularniejsze sposoby wybielania zebów.

Komentarz

Pacjenci regularnie przychodzą na wybielanie zębów, narusza to jednak szkliwo i naraża na podrażnienia

Komentarz

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
          być głupim dlatego, że głupi ma cię za głupiego

Komentarz

Z chęcią dowiedziałbym się jaka metoda według was jest najskuteczniejsza?

Komentarz

Moim zdaniem nie ma co od razu umawiać się w specjalistycznym gabinecie na wybielanie, lecz spróbować naturalnych metod i produktów. W moim przypadku okazało się to wystarczające. Zerknijcie sobie w tym celu na stronę https://starsmile.pl/ . Zamawiałem od nich wszelkie rzeczy oraz z ich porad korzystałem podczas stosowania wszelkich metod. Okazały się skuteczne, a zaoszczędzone pieniądze mogę wydać na coś innego Szczerze polecam !

Komentarz

Ja osobiście uważam, że wybielanie zębów najlepiej zrobić u profesjonalisty- w gabinecie dentystycznym.

Komentarz

Efekty wybielania nigdy nie są na stałe. Szczególnie jeśli ktoś pije kawę/wino lub pali. Jeśli przebarwienia nie są mocne to fajne efekty można uzyskać dzięki paskom wybielającym. Ja mogę polecić paski wybielające. Można je też stosować do odświeżenia bieli zębów

Komentarz

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
                    Nieważne, jak co wygląda. Pozory są po to, by mylić.

Komentarz

Pracuję...
                    X