Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implant jedynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implant jedynki

    Czy implant górnej jedynki daje duży dyskomfort? Czy nie odczuwa się go jakoś w znacznym stopniu? I ile czasu mniej więcej zajmuje cały proces jego wstawiania?

  • #2
    Przy dzisiejszej technice chyba nie ma żadnej różnicy, a czas wstawieni może się różnic w zależności od gabinetu

    Komentarz


    • #3
      Zgadzam się, mój brat wstawiła sobie implant w Dormedzie i mówi, że dobrze zrobiony nie daje żadnych objawów, nie czuć go wo ogóle. Tylko oczywiście musi byc naprawdę super zrobiony, dlatego warto wybrać najlepsze miejsce!

      Komentarz


      • #4
        zgadzam się,dzisiejsze gabinety stomatologiczne wykonują zabiegi na zaawansowanym sprzęcie technicznym a wstawienie implantów stoi na wyjątkowo wysokim poziomie.

        Komentarz


        • #5
          ja również potwierdzam, współcześnie wstawianie implantów jest na bardzo zaawansowanym poziomie, nie dają one po założeniu objawów i świetnie wyglądają, moja mam zakładała w klinice o której wspomina paniczny_strach i również jest bardzo zadowolona.

          Komentarz


          • #6
            ja wstawiałam implanty dwóch górnych jedynek - efekt nieszczęśliwego wypadku na rowerze... trafiłam do centrum Vita Medica, przyjeli mnie bezpośrednio, nie musiałam dzięki Bogu czekac w kolejce czy umawiać się na następną wizytę... strasznie się bałam, że te implanty będą się wyróżniać od pozostałych zębów ale na szczeście nikt ze znajomych sie nie poznał

            Komentarz


            • #7
              Z drugiej strony jest to bardo dobry sposób na odzyskanie zeba

              Komentarz


              • #8
                Zdecydowanie najlepszy, Poza tym chodzi tutaj o jedynkę a jedynki od razu widać, tak więc dobrze jakby implant został wstawiony porządnie oraz przez doświadczoną osobę. Tak aby jedynka nie wyróżniała sie nam.
                Polecam zajrzeć sobie do tego artykułu:


                Jest tutaj opisane to w czym implant jest lepszy od mostka.. W przypadku implantu nie musimy ingerować w zęby obok. Fakt,ze nie jest to niewielki koszt, ale obecnie bardzo wiele gabinetow oferuje wzięcie implantu na raty. A spłacając regularnie nie jest to takie drogie.

                Komentarz


                • #9
                  Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                  Komentarz


                  • #10

                    Też wybrałabym implant zamiast mostu. Prawdą jest jednak, że proces przygotowania pacjenta do wstawienia implantu może być dość długi. Szczególnie jeśli minęło dużo czasu od utraty zęba. Koszt implantu jest wysoki ale jeśli to jedynka to chyba nie warto oszczędzać prawda?

                    Komentarz


                    • #11
                      Robiłem implant jedynki w Scandinavian Clinic w Krakowie i samo wszczepianie to jest jedna wizyta, w znieczuleniu, bez zadnego bolu. Żadnego dyskomfortu nie odczuwam, z jedzeniem nie mam żadnych problemów, ząb wyglada zupelnie jak naturalny, no moze jest troche ładniejszy

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie mam osobiście, ale mój tata ma po wypadku i nigdy nie skarży się na dyskomfort. Wizyta była dość długa, ale teraz nic nawet nie widać, nie ma różnicy Poczytaj sobie więcej na różnych stronach,na przykład o szczegółach, na pewno Ci to pomoże

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja też zastanawiam się nad implantem. Wcześniej rozważałam most, ale doczytałam w artykule , że implant to w tym momencie najlepsze rozwiązanie z możliwych.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X