Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zółte zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ale to musisz z tej perły korzystać stale, a to spory wydatek. Jeśli przestaniesz, to zęby nie będą już wyglądały tak dobrze, rozumiesz? To nie działa na zasadzie rozwiązania na stałe!

    Komentarz


    • #17
      Patrząc na moje zęby mam jedynie potwierdzenie tego, że zdecydowanie najlepszym sposobem na utrzymanie ładnego wyglądu zębów jest po prostu systematyczne mycie dobrą pastą i eliminowanie używek. Ajona nie jest droga, a zęby mam w doskonałym stanie!

      Komentarz


      • #18
        tylko to wyeliminowanie używek nie jest wcale dla nałogów takie proste
        Mówię to pijąc kawę i paląc szluga...

        Komentarz


        • #19
          Witam proszę zapoznać się z ciekawym artykułem o wybielaniu. Tam znajdzie Pan wiele informacji, a szczególnie opis na czym polega wybielanie Pozdrawiam

          Komentarz


          • #20
            re

            Ajona, systematyczne mycie, to właśnie w ten sposób doprowadziłam zęby do normalności. Nie stosowałam specjalnych metod, tylko systematyczność. W tym momencie zęby wyglądają idealnie. Wszystko się da, trzeba tylko chcieć.

            Komentarz


            • #21
              Czasem jest jednak tak, że nawet najlepsze metody nie pomagają, bo ktoś ma podatne szkliwo na niszczenie, np. jest to uwarunkowane geneteycznie, więc nie zgodziłbym się, że wybielanie zębów zależy zawsze od dobrych chęci, znam osooby, którym regularne mycie zębów i odstawienie kawy nie pomogły, konieczne było wybielanie u lekarza.

              Komentarz


              • #22
                Nigdy nie korzystałam z wybielania - za to korzystałam ze zmian w życiu. Pojawiła się ajona, miękka szczoteczka, zmieniło się podejście do życia. Koniec z kawą, fajkami i poprawa jest. Oczywiście efekty nie przyszły od razu, a dopiero po czasie.

                Komentarz

                Pracuję...
                X