Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zebów - Soda oczyszczona.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Moim zdaniem tylko wybielanie w salonie dentystycznym jest skuteczne

    Komentarz


    • #17
      Generalnie cytryna też niszczy szkliwo - nieraz mówi się o tym, żeby wodę z cytryną pić przez słomkę właśnie ze względu na zęby. Myślę, że mimo wszystko stomatolog wybieli szkliwo bezpieczniej niż Ty sam

      Komentarz


      • #18
        wiele ostatnio czyta się na temat sody i jej właściwości wybielających. Osobiście myślę, że to kit. Szkoda na to zębów lepiej skorzystać z usług proponowanych w gabinecie.

        Komentarz


        • #19
          Ja jeśli chodzi o wybielanie zębów radzę się dobrze zabezpieczyć np. tran idealnie uzupełnia sodę oczyszczoną i wspiera regenerację po zabiegu.

          Komentarz


          • #20
            Wybielanie sodą oczyszczoną? Mnie nie pomogła... Ja postanowiłam iść do stomatologa na laseroterapie w klinice znajdującej się w Gliwicach. Jeśli ktoś z was jest z Gliwic bądź okolic polecam kliniki Vita-dent
            ________________________

            Komentarz


            • #21
              Z tego co wiem to bardzo niszczy szkliwo. Domowych sposobów chyba bym nie ryzykował, lepiej iść do dentysty

              Komentarz


              • #22
                sodą też raczej nie eksperymentowałabym wydaje mi się ze trzeba niestety pogodzić się z faktem że regularnie trzeba usuwać kamień nazębny i używać dobrej pasty


                _________________________________________

                Komentarz


                • #23
                  Zacznijmy od tego, że właściwie każde wybielanie niszczy szkliwo. Taka prawda. Słyszałam o myciu zębów sobą z wodą utlenioną i nawet tego próbowałam. Efekt jest minimalny, zęby są wrażliwe a dziąsła potrafią być pokaleczone. Bez sensu. Ja polecam te zestawy do wybielania zębów w domu. Nie jest to jakiś szalony koszt po około 200 zł lub mniej. Wiadomo, im lepsza firma tym zapłacimy więcej. Ale to akurat wyjątkowo przydatna rzecz.

                  Komentarz


                  • #24
                    Piszecie o paskach i plastrach a próbowaliście kiedyś żel wybielający? Można sprawdzić tutaj: , Jest dużo lepszy efekt! I trwały
                    Ostatnio edytowany przez riczard; 21.03.2019, 11:33.

                    Komentarz


                    • #26
                      ooo to nie wiedziałam, że sodą oczyszczoną da się zrobić takie cuda ja to wybielam w zaciszu domowym nasadkami od iwhite i to naprawdę działa, zęby są ładne, białe i do tego nie mam podrażnionych dziąseł ani szkliwa

                      Komentarz


                      • #27
                        Słyszałam o tym, jednak ja bym się na taki ruch nie zdecydowała. Jednak to będzie uszkadzać płytkę nazębną, nie będzie to z pewnością najbardziej zdrowe, bezpieczne dla waszych zębów. Musicie być cierpliwi, dbać o swoje zęby, systematycznie je czyścić i może też unikać niektórych produktów spożywczych. Na pewno papierosy i kawa nie pomagają na wybielanie zębów... Sprawdźcie sobie tu też produkty Znajdziecie tu profesjonalne pasty, szczoteczki i inne rzeczy do dbania o zęby i jamę ustną.

                        Komentarz


                        • #28
                          Ja tu bym postawiła na pomoc dentystów. Jeżeli chodzi o takie rzeczy to nie ma co ryzykować, mozecie sobie sami uszkodzić płytkę nazębną. Sprawadźcie sobie też tu co proponuje firma W tym miejscu będziecie mogli liczyć na nowoczesne urządzenia dla techników stomatologicznych

                          Komentarz


                          • #29
                            Nigdy w życiu sodą! Uszkodzenie szkliwa murowane. Już lepiej zainwestować np. w . Wcale nie kosztuje tak dużo a masz gwarancję poprawnie wykonanego zabiegu

                            Komentarz


                            • #30
                              Moja znajoma dentystka powiedziała mi o paście z konopi byłam zaskoczona, ale faktycznie widać powoli pierwsze efekty może być lepsza niż soda oczyszczona ja używam pasty z tej stronki

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X