Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kanalowe leczenie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kanalowe leczenie zębów

    Witam! Dzisiaj mam mieć kanalow leczone dwa zeby pod znieczuleniem,a za tydzień będą one odbodowywane.Napiszczie czy leczenie kanalowe pod znieczuleniem boli,bardzo się boję i martwię

  • #2
    Witam

    Leczenie kanałowe nie jest bolesne. Nie ważny ból ale sposób w jaki dentysta leczy zęby metoda kanałowa. Ja miałem jeden ząb leczony tą metoda kilka razy. Dentysta był na tyle nie udolny że nie potrafił zrobić raz a dobrze. Przed leczeniem należy wykonać zdjęcie i po zakończeniu leczenia. Zdjęcie pokazuje czy kanał został wypełniony prawidłowo. Jeśli na zdjęciu okaże się że są luki w przestrzeni kanałowej to ząb za miesiąc dwa będzie bolał od nowa. Chodź mój dentysta zapewniał że zdjęcie nie jest potrzebne bo napewno wszystko się uda bez niego. Należy pamiętać że ząb po takim leczeniu staje się martwy jest wtedy bardzo twardy ale za razem kruchy. Dentysta powinien zastosować specjalny wkład cementowy by zapobiec pęknięciu zęba. Mam nadzieję że w Twoim wypadku zostanie zabieg przeprowadzony fachowo. Ja niestety nie miałem tego szczęścia. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Ja takze nie miałam szczescia, na domiar złego,na zle zaleczony kanał ktory leczyłam miesiac -załozyłam u innego dentysty wkład koronowo-korzeniowy,wydałam 950 zł..a juz niedługo po tym dowiedziałam sie ze jest stan zapalny.Mam 23 lata a od kilku lat moje zarobione pieniądze wydaje na nieudolne leczenie,mam tego dosc.ponowne przeleczenie zęba to koszt 400 zł plus 400 wkład plus k.600 zł korona!

      Komentarz


      • #4
        wedding dress classification

        There are a variety of , including long sleeve dress, short sleeve dress, cap sleeve dress, spaghetti strap dress, and strapless dress, that can be adapted for each style of . The bride also has a number of fabrics from which to choose, such as satin, lace, silk, organza, and tulle. Look to the season and the type of wedding-formal or , day or evening-for guidance.

        Komentarz


        • #5
          ashoess.com

          Komentarz


          • #6
            Ja dziś miałem kanałówkę,nic nie bolało i fachowo zrobione Znieczulenie dostałem i po bólu Dentysta mój ma bardzo dobre plomby,które są białe i nie wylatują

            Komentarz

            Pracuję...
            X