Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka szczoteczka do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Jeśli nie elektryczna ani soniczna, bo one trochę jednak kosztują i bardziej opłaca się je dostać w ramach prezentu, np. pod choinkę, to dobrze jest zaopatrzyć się w miękką szczoteczkę, najlepiej bez gumowych włosków. Wtedy nie ryzykujemy obniżeniem dziąseł, jak przy twardych główkach szczoteczek.

    Komentarz


    • #47
      Moim zdaniem szczoteczka elektryczna jest najlepsza. Bardzo dokładnie czyści zęby.

      Komentarz


      • #48
        Soniczne szczoteczki są najlepsze, szczególnie przy aparacie

        Komentarz


        • #49
          Wybór szczoteczek do zębów jest ogromny, jednak ja najbardziej lubię szczoteczkę głównie ze względu tryb soft, ze względu na moje wrażliwe dziąsła

          Komentarz


          • #50
            Ja jestem zdania, że najlepszym rozwiązaniem są szczoteczki elektryczne. Kilka lat temu zmieniłem zwykłą właśnie na taki produkt i szczerze mówiąc jestem naprawdę zadowolony z efektów. Przeczytajcie sobie zresztą wpis na blogu , który czytam bardzo regularnie i szczerze mogę powiedzieć, że w tej tematyce jest to jedna z lepszych witryn z jaką miałem styczność. Krótkie i merytoryczne wpisy, które dużo uświadamiają

            Komentarz


            • #51
              Witam.
              Ja używam szczoteczki obrotowej z okrągłą główką oral-b i jestem zadowolona. Widzę lepsze efekty niż po normalnej, manualnej szczoteczce.

              Komentarz


              • #52
                podobno elektryczen lepiej myja

                Komentarz


                • #53
                  A może warto poszperać w tej sprawie w Internecie. Myślę, że na pewno znajdą się fajne porady.

                  Komentarz


                  • #54
                    Ja też polecamszczoteczki soniczne. To zdecydowanie nowsza technologia niż w przypadku zwyczajnych elektrycznych, które się obracają. Są dość drogie ale warte ceny i bardzo trwałe.

                    Komentarz


                    • #55
                      Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.

                      Komentarz


                      • #56
                        Widzę, że sporo jest opinii pozytywnych o szczoteczkach sonicznych co mnie cieszy bo jedna taka wpadła mi w oka. Ale czy ktoś używał szczoteczki sonicznej takiej mniej znanej marki? czy szczoteczka soniczna za 170 zł może być dobra?

                        Komentarz


                        • #57


                          Myślę ,że to bardziej kwestia wytrzymałości szczoteczki. Ja swoją kupiłam z dodatkową szklanką ładującą i innymi bzdurami więc zapłaciłam majątek. Warto szukać okazji i przecen, jednak polecam trzymać się doświadczonych marek. Jakby nie patrzeć - to inwestycja. Później musimy jedynie wymieniać końcówki.

                          Komentarz


                          • #58
                            ponoc elektryczne najlepsze ale poki co nie mam w tej kwestii doswiadczenia

                            Komentarz


                            • #59
                              Ja zawsze używałam tradycyjnej szczoteczki manualnej i nie planuje póki co tego zmieniać.

                              Komentarz


                              • #60
                                W końcu postawiłam na szczoteczkę soniczną z dyskontu za 70 złotych i jestem zadowolona. Manualnie szczotkowanie z dobrym efektem trwało minimum 5 minut, teraz 2 minuty. Do tego żadnego krwawienia z dziąseł i odruchu wymiotnego przy szczotkowaniu ósemek. Polecam.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X