Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Higiena protezy dentystycznej

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Higiena protezy dentystycznej

może mi ktoś podpowiedziec jak dbac o sztuczna szczeke? czy faktycznie
    wystarczy na noc zostawic w szklance wody? szukam jakichs specyfikow, ale
    dotad nie udalo mi sie nic znalezc, moze wiecie jak teoszcza sie o "swoje
    zeby" Wasi Rodzice czy Dziadkowie?.

Niekoniecznie wystarczy pozostawienie w szklance wody Tak jak powinno się odpowiednio pielegnować zęby, tak powinno się pielęgnować protezę. Szkoda, ze informacji tych nie przekazał Ci protetyk u którego robias protezę, taki instruktaż powinien być obowiązkowy bo niestety ale wiele osób nie robi niczego.

Po pierwsze ważne jest regularne czyszczenie, po każdym posilku, Jeśli nie ma takiej możliwości to warto jest przynajmniej przemyć protezkę pod wodą.

Po drugie powinno się stosowac odpowiednie preparaty do pielęgnacji protez. Dałam tutaj link do apteki, w której masz cały kompleks takich preparatów. Powinni na miejscu doradzić co bedzie odpowiednie.
    Sprawdź Kleje i kremy do protez zębowych- Bardzo Skuteczne! ➡️ Szybka Wysyłka w Aptece Internetowej Galen > Atrakcyjne Ceny!

Komentarz

Ja po informacje dotyczące protezy i tego jak z nią postępować zawsze chodzę do mojego ulubionego gabinetu [url]http://www.dentystaszczecin.eu/oferta/protezy-zebowe-szczecin[/url] , Pani doktor zawsze chętnie służy pomocą i to od niej otrzymałem komplet informacji

Komentarz

Jeśli ktoś poszukuje porządnego protetyka, to chciałam polecić Pana doktora Andrzeja Galę. Świetny fachowiec, jestem bardzo zadowolona z jego usług. Mnie przyjmował w nowoczesnej klinice na placu Szczepańskim w Krakowie. Zachęcam!

Komentarz

Pracuję...
        X