Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proteza na implantach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proteza na implantach

    Witam, chciałbym uzyskać informację na temat wstawieniu protezy na implantach górnej szczęki, mam 25 lat i poprzez zaniedbanie straciłem większość zębów lub są one popękane, zniszczone z dużymi ubytkami. Tak naprawde zdrowe są tylko dwie jedynki. Chciałbym wyrwać wszystkie zęby i ich pozostałości, oraz wstawić szczękę na implantach, jaki byly szacowany średni koszt takiej usługi, czy ktos z państwa ma jakies doswiadczenie z taką usługą ?

  • #2
    Odpowiedniej wyceny dokona specjalista do którego się udasz. Ciężko strzelać w ciemno, bo nie podałeś, jakie materiały Cię interesują. No i wykonanie też może być różnie wyceniane. Jedyny pewnik to to, że musisz przygotować spory budżet.

    Komentarz


    • #3
      W Krakowie jest świetna klinika dentystyczna Scandinavian Clinic, która specjalizuje się między innymi w implantologii oraz protetyce. Ja akurat tam robiłam implanty, trafiłam do cudownego lekarza Adama Balczyńskiego , polecam każdemu, bez obaw! W tym miesiącu są tam darmowe konsultacje implantologiczne, może warto skonsultować … Ważną rzeczą jest tez to, że jest tam możliwość implantów na raty, wszystkie formalności załatwiłam w klinice na miejscu i mam piękny uśmiech, nie zwlekaj tylko działaj!

      Komentarz


      • #4
        Proponuję sprawdzić ofertę w Eurodental w Warszawie

        Komentarz


        • #5
          Polecam udać sie na al. Rzeczypospolitej 1 w Warszawie. Rownież nie dbałem i stracilem swoje zęby, a teraz mam najładniejsze
          trzymam kciuki, piękny uśmiech to podstawa

          Komentarz


          • #6
            Na pewno nie ma sensu wyliczać kosztu pojedynczych implantow bo w przypadku wszczepienia wielu implantów można liczyć na spore znizki. Z tego co wiem to wielu stomatologów oferuje również możliwość rat....

            Zwykle wstawia sie kilka implantów i na nich mosty.

            Najlepiej będzie po prostu skontaktować się ze stomatologiem, ktory Ci wszystko wyjaśni.

            Komentarz


            • #7
              miałam podobną sytuację ale doktor z gabinetu lux med na jerozolimskich poradziła sobie z moimi brzydkimi zębami, wstawiliśmy implanty i mogę się cieszyć pięknym uśmiechem

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli implanty to tylko Eurodental, polecam

                Komentarz

                Pracuję...
                X