Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty

    Witam, piszę z pytaniem, otóż nie mam zawiązków 9 zębów, noszę aparat ortodontyczny, miałem wstawiony już jeden implant i pytanie czy jest szansa dostać coś z nfz?

  • #2
    Implant na NFZ? Nierealne, takie rzeczy tylko prywatnie. Ja miałam wstawiany implant w Krakowie w Centrum Cichoń. Zdecydowanie polecam to miejsce. Naczytałam się w necie o powikłaniach, bólu itd, a wszystko poszło super. Centrum jest naprawdę profesjonalne.

    Komentarz


    • #3
      Jak implanty to tylko u dr Adama Balczyńskiego, pełen profesjonalizm, zna się gość na rzeczy! Bardzo polecam. A o kase się nie martw, bo ja robiłam u niego w Scandinavian clinic, i tam jest opcja wzięcia na raty, wszystko na miejscu załatwiłam w sekretariacie. Także naprawde, polecam!

      Komentarz


      • #5
        Zamieszczone przez Cebula Zobacz posta
        Implant na NFZ? Nierealne, takie rzeczy tylko prywatnie. Ja miałam wstawiany implant w Krakowie w Centrum Cichoń. Zdecydowanie polecam to miejsce. Naczytałam się w necie o powikłaniach, bólu itd, a wszystko poszło super. Centrum jest naprawdę profesjonalne.
        Też polecam Centrum Cichoń. W Krakowie lepszego miejsca jeżeli chodzi o wstawianie implantów nie ma. U mnie zabieg przeprowadzał Pan Tomasz Dohnal. Jest bardzo dobrym implantologiem.

        Komentarz


        • #6
          Polecam Agnieszkę Kowalską przyjmuje w Eurodentalu w kilku miejscach w Warszawie.

          Komentarz


          • #7
            Wydaje mi się że na NFZ implantów nie zrobią. Ja polecam taki zabieg wykonać w gabinecie Lux Med, gdyż doktorzy mają super podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm.

            Komentarz

            Pracuję...
            X