Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aparat ortodontyczny u dorosłych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • aparat ortodontyczny u dorosłych

    Hej, co myślicie o noszeniu aparatów ortodontycznych prze osoby dorosłe?
    wydaje mi się, że to jest źle postrzegane, a chciałabym sobie założyć aparat i wyrównać zęby.

  • #2
    Cześć, troska o zdrowie nigdy nie jest źle postrzegana Mam podobny problem - do tej pory nie przejmowałam się nieprawidłowym zgryzem, teraz widzę, że góry szczęka wyraźnie "przesuwa" mi się do przodu. Postanowiłam udać się do ortodonty - jestem z Krakowa i polecono mi CMP. Zobaczymy co powie lekarz

    Komentarz


    • #3
      nawet się nie zastanawiaj, tylko zakładaj aparat! zadbasz o siebie i to najważniejsze, a co z tego , że ktoś się dziwnie popatrzy. Sam założyłem aparat jak miałem 36 lat i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, teraz mam piękny uśmiech. Korzystałem z usług Perfect Smile Clinic, jeżeli jesteś z Gdańska lub okolic to bardzo polecam.

      Komentarz


      • #5
        Nigdy nie jest za późno na walkę o piękny uśmiech! Na szczęście o moje zęby zadbała moja mama jeszcze gdy byłam dzieckiem. Obecnie mam swoją córeczkę i chodzimy do . Uwielbia panią doktor - świetna i miła specjalistka. Możliwe że również będziemy chodzić do ortodonty ale na razie nie ma ku temu wskazań.

        Komentarz

        Pracuję...
        X