Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatolog w Warszawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stomatolog w Warszawie

    Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego w Warszawie.Cena nie jest wyznacznikiem ale równeiż nie chcę aby było bardzo drogo.

  • #2
    Proponuję w takim razie zapisać się do centrum medycznego Enel Med:
    . Nie jest to jeden gabinet, ale spora sieć gabinetów. Mają kilka swoich placówek w Warszawie (jak również wiele innych placówek partnerskich w innych miastach, nie tylko w stolicy)

    Łaczy je jednak jedno: pełen profesjonalizm. Zatrudniają dobrych specjalistów. Mają tam nowoczesny sprzęt. I stosują wysokiej jakości wypełnienia, o jakich tylko można pomarzyć jak na przykład idzie się na wizytę na narodowy fundusz zdrowia.

    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Ze swojej strony mogę polecić . Chodzę do nich od ponad roku i jestem bardzo zadowolona.

      Komentarz


      • #4
        Cena to nie wyznacznik przy tego typu usługach. Liczy się przede wszystkim profesjonalizm, dlatego kilka lat temu zaufałem

        Komentarz


        • #5
          Profesjonalna klinika stomatologiczna w Warszawie to

          Komentarz


          • #6
            Jeżeli faktycznie cena nie gra roli to polecam dentystę

            Komentarz


            • #7
              Korzystam z usług we Wrocławiu

              Komentarz


              • #8
                Warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

                Komentarz


                • #9
                  Dokładnie tak, dlatego spytałam znajomych i polecili mi

                  Komentarz


                  • #10
                    Może coś z Zielonej Góry? Polecam

                    Komentarz


                    • #11
                      - stomatolog w Warszawie

                      Komentarz


                      • #12
                        Warto popytać o to znajomych. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Wszyscy polecają w Warszawie, ja jednak przeprowadziłem się jakiś czas temu do Wrocławia. Nie znalazłem pokrewnego wątku dlatego napiszę tutaj - od 1,5 roku chodzę do

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja w Warszawie jak mam problem z zębem to chodzę na Wolę do Centrum Demed. Prywatnie tam chodzę, bo zależy mi na tym, żeby zęby leczyć porządnie. Moim stomatologiem jest tam Pani Elżbieta Górecka-Pająk. Bardzo fajna kobieta swoją drogą.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X