Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie odpocząć po nieprzyjemnej wizycie u dentysty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie odpocząć po nieprzyjemnej wizycie u dentysty?

    Na pewno nie wracająć w to samo miejsce ja w tym roku mam wizytę 27 grudnia i od razu się pakuję i wylatuję do Nowego Jorku! Taka opcja tylko na rezerwujcie bo warto!

  • #2
    Dobra kolacja po dentyscie, wino i film

    Komentarz


    • #3
      Wypoczynek

      Każda kobieta wie, że najlepszy relax to zakupy i zrobienie coś dla swojej urody. Także polecam . Ich oferta jest bardzo zróżnicowana: medycyna estetyczna, chirurgia naczyniowa, dermatologia i zwykłe zabiegi upiększające. Każda znajdzie coś dla siebie.

      Pozdrowienia dla wszystkich pacjentek

      Komentarz


      • #4
        Ja bym się znalazła jakieś ciekawe , żeby pozwiedzać ciekawe restauracje i pocieszyć się nowymi zębami.

        Komentarz


        • #5
          To było aż tak źle, że trzeba gdzieś wyjeżdżać? Ja raczej nie mam takich sposobów na stres. Lepiej po prostu odstresować się w domu.

          Komentarz


          • #6
            Kolacja po dentyscie i znieczuleniu? aha... Relaks przy jakims filmie czy serialu w domu i tyle

            Komentarz


            • #7
              Ciepła kąpiel i masaż stóp w wannie, fajny relaks

              Komentarz


              • #8
                A ja mam tak fajną dentystkę, że wiyzty nie są już aż taka tragedią jak dawniej. Aczkolwiek zabiegi stomatologiczne do najprzyjemniejszych nie należą, dlatego też relkasuje się z książką, albo przed dobrym filmem . a jak już mini odpowiedni czas, to coś dobrego przekąszę i zapominam o dentyście do następnego razu.

                Komentarz


                • #9
                  Relaks

                  Ja uwielbiam po wizycie wziąć długą kąpiel przy świecach. Następnie kosmetyki, najlepiej naturalne i pachnące. Szczególnie kocham to . Po takim zabiegu czuję się jak nowo narodzona. Polecam

                  Komentarz


                  • #10
                    W domu, na łóżku, najlepiej ze środkiem przeciwbólowym. Wiem jak to dokładnie u mnie wyglądało. Żadna przyjemność ;-)

                    Komentarz


                    • #11
                      W domu, w łóżku, trzeba zawinąć się w kokon z kołdry i spać

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja lubię sobie coś kupić za to że coś mam z głowy tzn coś zaleczone, generalnie coś co nazywam wizytą w gabinecie stomatologicznym.

                        Po prostu nie lubię chodzić do stomatologów...

                        Komentarz


                        • #13
                          Każdy najlepiej sam będzie znać sposób jak się odprężyć po takim zabiegu P

                          Komentarz


                          • #15
                            u siebie w domu

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X