Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

proszę o odp.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • proszę o odp.

    Witam wszystkich. Mam taki problem iż miałem leczenego zęba kanałowo : 1 wizyta -usunieta miazga>zalozone lekarstwo......2 wizyta założenie nowego lekarstwa, a na 3 wizycie juz powinna byc koncowa faza naprawy zęba...Poszedłem do dentystki, zwalniajac sie na umuwiony czas z zajec . Kolejka sie pzreciagala minelo juz 30min od kiedy powinnem wejsc ale , że musiałem juz isc do dentyski nie poszlem. Mineło już chyba z 1,5 roku i od tamtego czasu wypadło mi lekarstwo> ułamał sie ząb , tak że została mi 1:4 zęba i mam teraz takie pytanie co można z tym zrobic,,......czy tylko koronka tu wchodzi w gre jesli tak to jaki by byl koszt i czy jest inny sposob na to???aha i jeszcze jedno pytanko.....inny dentysta podejmie sie zrobienia tego zeba ???

  • #2
    Na pewno jak zgłosisz sie z tym zębem do innegi dentysty to będzie Ci go leczył. Tylko czy da sie z tym coś zrobić. Długo zwlekałeś. Ale chyba dojrzałeś że nie ma na co czekać . Koronka byłaby tu najprostrzym rozwiązaniem jeżeli nie da sie jużodbudoważ tego zęba. Więc nie zwlekaj, obyś nie musiał go usuwać. pozdrawiam

    Komentarz

    Pracuję...
    X