Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laserowe wybielanie zębów

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jeśli chodzi o wybielanie zębów to polecam Eurodental w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zapewniają kompleksową opiekę no i pracują tam świetni fachowcy.

Komentarz

Również polecam Eurodental. Korzystam z usług wybielania już kilka lat i jestem szczerze zadowolona.

Komentarz

Zdecydowałam sie i różnica bardzo duża. Wcześniej próbowałam bardzo wielu wybielających past oraz domowych sposobów, jednak efekty były praktycznie zadne. Tak więc postanowiłam wybrać się do gabinetu stomatologa, szczególnie, ze zbliżał się bardzo wazny dla mnie dzień, mianowicie dzień mojego ślubu. Dodam, że jeśli chodzi o efekt to kluczowe jest tutaj przestrzeganie białej diety po wybielaniu lampą zgodnie z zaleceniami stomatologa. Odpadają zabarwiające jedzenie czy ciemna kawa ( można pić kawę ale jedynie lekką i z mlekiem - oczywiście na kilka dni po zabiegu, potem można pić już normalnie). Jednak nawet wtedy efekt może utrzymywać się krócej, jeśli po powrocie do normalnego jadłospisu często sięga się po kawę, czy papierosy ( których ogólnie nie polecam palić jeśli chcecie mieć ładne zęby....). . Nie bez znaczenia jest też odpowiednia higiena jamy ustnej. Polecam zajrzeć sobie na stronę tej przychodni, zobaczycie jaka jest róznica po wybieleniu

Komentarz

Pracuję...
        X