Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nakładka wybielajaca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nakładka wybielajaca

    Hej mam problem z zprzebarwieniem zębów, pasty nie działają wrecz tylko wydaję nie potrzebnie na nie kase. Przeglądając na internecie natrafiłam na nakładkę wybielająca marki RIO BLUE LIGHT TEETH WHITENING na stronie sądzicie, że mam zaryzykować i sobie ją sprawić? Może używałyście jej i możecie mi o niej coś powiedzieć ? PILNE

  • #2
    no jak masz przebarwienia to nie myslalas o wybielaniu denttystycznym? zalezy w jakim stoponiu masz te przebarwienia i jak bardzo widoczne

    Komentarz


    • #3
      wybielanie

      Bardzo dobre są pasty wybielające z BlendaMed, bardzo dużo różnica po ich zastosowaniu

      Komentarz


      • #4
        Ja używałam różnych past i pasków wybielających ale efekt był mało widoczny i bardzo krótkotrwały. Dlatego właśnie zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie dentystycznym. Efekt był świetny - zęby jaśniejsze o kilka tonów. No a potem stosowałam pasty wybielające żeby utrzymać ten efekt.

        Komentarz


        • #5
          wybielanie

          julka a kiedy robiłas sobie wybielanie w gabinecie? długo ci sie ten efekt utrzymuje?

          Komentarz


          • #6
            już ponad pół roku Ale zaznaczę, że nie palę i nie piję wina. Ze szkodliwych rzeczy tylko kawy nie umiem sobie odmówić, ale na razie nie widzę żeby mi ona mocno szkodziła.

            Komentarz


            • #7
              wybielanie

              to całkiem dobry wynik. a czy używasz dodatkowo specjalnej pasty, jakiejś wybielającej czy zwykłej co przed wybielaniem miałaś?

              Komentarz


              • #8
                wynik dobry, też się cieszę pasty używałam tej co wcześniej, niby jest wybielająca, ale tak zwykła drogeryjna, nie jakaś specjalistyczna więc nie wiem czy coś daje, być może pomaga utrzymać efekt, ale ciężko mi powiedzieć jakby było z inną, bo tylko tej od dawna używam Ale zabieg jest super i efekty świetne na długo, przed pierwszym razem się wahałam, że szybko zęby wrócą do normalnego koloru, ale teraz widzę że mi raz na rok wystarczy wybielanie. Na wiosnę znów do Dormedu zawitam

                Komentarz


                • #9
                  Zdecydowana większość produktów do wybielania ma podobną skuteczność - wszystko zależy od stężenia substancji aktywnej i sposobu aplikacji (żel, paski, nakładka).

                  Najlepiej chyba zacząć od w miarę niedrogich, ale sprawdzonych (Blanx, WhiteStrips itd.) - ewentualnie sprawdzić stężenie nadtlenków i wybrać ten najmocniejszy.

                  W sieci można spotkać się ze sprzecznymi opiniami - jedni wolą paski, bo są wygodne, innym paski zjeżdzają i wolą np. markery. Nie ma innej rady - trzeba spróbować samemu.

                  Spotkałem się też z poradami, żeby trzymać paski/nakładki dłużej, niż zaleca producent. Skuteczność niby ma być większa, ale... no właśnie - czy warto ryzykować podrażnienie zębów i dziąseł?

                  Komentarz


                  • #10
                    no, mam kolezanke ktora uzywala zetsawu wybvielajacego do uzytku domowego, z takim skutkiem, ze dluzej trzymala te nakladki, a teraz ma mocno nadwrazliwe zeby. a czy ktos spotkal sie z nadwrazliwoscia po wybielaniu w gabinecie?

                    Komentarz


                    • #11
                      moje doświadczenia w wybielaniu

                      Hej,

                      Ja po zdjęciu aparatu orto. miałam bardzo widoczne przebarwienia od kleju do zamków.
                      Poczytałam trochę i zdecydowałam się na początku na czyszczenie (piaskowanie) a w dalszej kolejności na wybielanie produktami firmy Opalescense - Ultradent.
                      Kupiłam na allegro w sklep-dentystyczny komplet strzykawek o różnym stężeniu i teraz cieszę się z uzyskanego efektu.
                      Widziałam, że mają też nakładki, ale wydaje mi się, że wybielanie żelami jest bardziej skuteczne i dokładne.
                      Życzę powodzenia!

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez ariel Zobacz posta
                        Bardzo dobre są pasty wybielające z BlendaMed, bardzo dużo różnica po ich zastosowaniu
                        A Colgate wybielająca, może być

                        Komentarz


                        • #13
                          O coś takiego Wam chodzi?

                          Komentarz


                          • #14
                            ja sie zdecydowalam na nakladki wybielajace ale u dentysty, wyglada to tak ze lekarz ci dopasowuje takie specjalne nakladki zelowe i ty sobie w domu samodzielnie robisz, mega wygodne to jest a efekt rewelacyjny, przynajmniej u mnie. Tam gdzie robilam cena przystępna wiec polecam, centrum sie nazywa Scandinavian Clinic i to jest przy placu Szczepanskim w Krakowie

                            Komentarz


                            • #15
                              Wątek już trochę stary ale podbijam. Chcę kupić żel i lampkę do wybielania zębów światłem w domu ale nie mam w tym żadnego doświadczenia. Ceny w internecie są zaskakująco niskie. Polecicie coś co na pewno zadziała ale nie uwrażliwi zębów?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X