Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat.

    Otoz strasznie dokucza mi zab ktory robilem podan rok temu u dentysty, kruszy sie i wogole tragicznie to wyglada. Zaplacilem za "leczenie kanalowe" ok 150 zł. Chce wyleczyc tego zeba poraz kolejny ale już nie placąc. Znalazłem w domu starą ksiażeczke zdrowia w której mam jeszcze dużo nie wypisanych kartek. Ubezpieczenia nie mam już dawno (chyba z 3 lata). Jak myślicie czy jak pójdę z ta książeczką do dentysty (państwowego czy jak on tam się zwie) wyleczy mój ząb nie zauwazając drobnego szczegółu (brak ubezpieczenia). Co o tym sadzicie ?

  • #2
    Zamieszczone przez justmentol Zobacz posta
    Otoz strasznie dokucza mi zab ktory robilem podan rok temu u dentysty, kruszy sie i wogole tragicznie to wyglada. Zaplacilem za "leczenie kanalowe" ok 150 zł. Chce wyleczyc tego zeba poraz kolejny ale już nie placąc. Znalazłem w domu starą ksiażeczke zdrowia w której mam jeszcze dużo nie wypisanych kartek. Ubezpieczenia nie mam już dawno (chyba z 3 lata). Jak myślicie czy jak pójdę z ta książeczką do dentysty (państwowego czy jak on tam się zwie) wyleczy mój ząb nie zauwazając drobnego szczegółu (brak ubezpieczenia). Co o tym sadzicie ?
    Co Ci przyszłodo głowy? To nie wiesz w jakim świecie żyjemy.! Musisz mieć aktualną książeczkę ubezpieczeniową , która i tak nie zagwarantuje Ci załgowitego bezpłatnego leczenia. Zbieraj pieniądze i leć jak najszybciej do dobrego gabinetu, chba że chcwsz stracić zęba. Pozdrawiam i napisz co zrobiłeś.

    Komentarz


    • #3
      aha i musisz miec kase nawet na ubezpieczenie placi sie za kanalowe

      Komentarz


      • #4
        leczenie kanalowe jest robione na bardzo roznych poziomach, najskuteczniejsze (choc nigdy zaden lekarz nie da gwarancji) jest leczenie endodotnyczne przy uzyciu po pierwsze koferdamu, zeby nie nadkażac kanalow przez sline i zeby zaden podchloryn lub inne srodki bardzo niesmaczne nie dostawaly sie do gardla, po drugie mikroskop. osobiscie radzilabym uzbierac pieniazki i isc zrobic to pozadnie do prywatnego gabinetu wyposazonym w odpowiedni sprzet. nawiasem mowiac zeby po leczeniu kanalowym zawsze sa slabsze i czesto ciemniejsze. w prywatnych klinikach za zab jednokanalowy ok 300zl i wiecej

        Komentarz

        Pracuję...
        X