Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aparat Stały... Plusy :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aparat Stały... Plusy :)

    Witam. Jakie są plusy i minusy aparatu stałego ? Bo moja dziewczyna powinna go mieć ale nie chce bo coś tam A staram się ją do tego przekonać Proszę o szybką odp

  • #2
    re

    wiesz co głównym plusem aparatu jest piękny uśmiech po leczeniu
    sama bardzo bałam się założenia aparatu, ale ktoś do mnie zadzwonił i zostałam zaproszona na konsultacje ortodontyczna do kliniki myślałam, że będzie tak jak wszędzie powiedza swoje gadki umoralniajace i na tym sie skonczy, ale na wizycie sie zdziwiłam ...
    pani doktor chyba wyjasnila mi wszystkie kwestie aparatu których się bałam
    na poczatku jest cuezko, ale potem sie czlowiek przyzwyczaja, a po zakończeniu leczenia efekt wynagrodzi kazdy zly dzien
    polecam wam klinike dent-a-medical.. naprawde warto, ja po takiej rozmowie zdecydowalam sie zalozyc aparat i jak narazie nie zaluje

    Komentarz


    • #3
      Plusy noszenia aparatu ortodontycznego stałego

      Oprócz wymienionego efektu estetycznego do plusów noszenia stałego aparatu ortodontycznego należą:
      - wyleczenie wady zgryzu
      - przywrócenie prawidłowego ustawienia zębów.
      Dzięki temu można zapobiec próchnicy zębów, chorobom dziąseł (powodujących parodontozę), nieprawidłowemu ścieraniu zębów, chorobom stawu skroniowo-żuchwowego, bólom głowy (migrenom), gdyż przyczyną ich mogą być wady zgryzu.
      Więcej na ten temat tu

      Komentarz

      Pracuję...
      X