Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Kraków

    Hej. Trzy miesiące temu przeprowadziłam się do Krakowa. I musze znaleźć sobie gabinet stomatologiczny tutaj. Chętnie poczytam jakie gabinety polecacie. Zależy mi na jak najlepiej wyposażonym. Żeby na miejscu można było robić różne badania i żeby dentyści wiedzieli co robią.

  • #2
    Dentysta godny polecenia to dla mnie Anna Król. Ja korzystam z jej usług od dawna i bardzo sobie chwalę. Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa i leczenie. Mi z jednym dość problematycznym zębem Pani doktor bardzo pomogła. I nie powraca już ból. Tutaj masz wszelkie dane adresowe i kontaktowe jak coś: stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl.kontakt.html

    Komentarz


    • #3
      Dziękuje za twoją sugestię! Bardzo to doceniam!
      ________
      & validator
      multiplayer

      Komentarz


      • #4
        nice one

        Komentarz


        • #5
          It is an elegantly composed and elegantly composed article. He has all that you can ask and I might want to offer my thanks for giving me this gold data in this article. I have an uplifting news about administration you can get this administration and increment your business deals and make SMS crusade and advance your business

          Komentarz


          • #6
            Ja mogę na pewno polecić to centrum przy placu Szczepańskim, świetnie wyposażone, wszystkie zdjęcia na miejscu, przemile panie w recepcji a denstyści naprawdę znaja sie na rzeczy, przynajmniej ci na których do tej pory trafilam Scandinavian Clinic sie nazywa

            Komentarz


            • #7
              Hejka,
              a jakby ktos z Was potrzebowal namiary na dentysta-chirurga - to moge polecic dr Beatę Świątkowską, ktora ma swoj gabinet na krakowskim Podgórzu. informacji mozna znalezc na jej stronie internetowej. To profesjonalistka, ale i zarazem bardzo mila osoba - zawsze chetnie porozmawia oraz objasni co akurat robi.

              Komentarz


              • #8
                czesc

                Komentarz


                • #9
                  Great post! Keep it up! Read your future accurately with a new - Tarot Life. It is amazing and accurate so far.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim stomatologiem jest Pani Ania Sowińska. Przyjmuje prywatnie w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń przy ul. Borelowskiego-Lelewela 13. Miła kobieta z niej, jakoś takie podejście ma, że nie wiem kiedy i już po wizycie

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mogę na pewno polecić to centrum przy placu Szczepańskim

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja polecam portal . Znajdziecie tam samych wykwalifikowanych specjalistów. Dodatkowo umówicie się online i nie będziecie musieli czekać w kolejkach. Dla mnie bardzo duży plus - polecam

                        Komentarz


                        • #13
                          Dużo pozytywnych opinii słyszałam o stomatologach z Lux Med.

                          Komentarz


                          • #14
                            a znacie jakiś w miarę tanich dentystów, którzy jednak nie popsują mi moich zębów?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez angela281 Zobacz posta
                              a znacie jakiś w miarę tanich dentystów, którzy jednak nie popsują mi moich zębów?
                              Ja mogę polecić Ci pakiet stomatologiczny Komfort. Będziesz pod opieką na prawdę świetnych stomatologów z dużym doświadczeniem.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X