Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Warszawa

    Ktoś poleca specjaliste z Warszawy?

  • #2
    W . Myślę, że to dobry gabinet, bo przede wszystkim mają nowoczesnt sprzęt.

    Komentarz


    • #3
      Tak mogę polecić dobrego dentystę i gabinet tam gdzie zakładali mi , jestem na prawdę pod wrażeniem podejścia do pacjenta

      Komentarz


      • #4
        Nowoczesny gabinet, najnowszej generacji sprzęt dostępny jest w Zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną.

        Komentarz


        • #6
          No właśnie to duży plus jak klinika ma swój sprzęt. Ja chodzę do fajnego stomatologa, mega doświadczony i w ogóle, bardzo sympatyczny ale brakuje mu sprzętu w gabinecie. Chociaż to też nie jest wielki problem bo kawałek dalej na Saskiej Kępie jest Diagdent. Tam sobie zawsze od ręki robię pantomogram zębów czy tomograf w zależności co jest potrzebne

          Komentarz


          • #7
            Czytam sporo na ten temat na :
            __________________
            <a href="http://wp.pl/">HTML</a> ,

            Komentarz


            • #8
              W Warszawie polecam Demeter, przy Białostockiej. Mają nowoczesny sprzęt i profesjonalnie podchodzą do każdej wizyty. Dr Wiktorowski to dentysta do rany przyłóż, moje dzieci też do niego chodzą i złego słowa powiedzieć nie mogę.

              Komentarz


              • #9
                Ja polecam stomatologów z Eurodental. Lubię do nich chodzić bo mają fajną atmosferę, nowoczesny sprzęt i naprawdę bardzo dobrych specjalistów.

                Komentarz


                • #10
                  Stomatolodzy z Corten Medic to najepsi specjaliści w swoim fachu Chodzę regularnie i zawsze jestem w pełni zadowolona

                  Komentarz


                  • #11
                    My całą rodziną korzystamy z pakietu stomatologicznego Komfort. Dzięki niemu mamy nieograniczony dostęp do najlepszych specjalistów.

                    Komentarz


                    • #12
                      Klinika Wiktorska - nigdy się na nich nie zawiodłem

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X