Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawa dentysta stawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Warszawa dentysta stawy

    Witam,

    Od dłuższego czasu mam problem ze zgrzytaniem zębami, ze względu na wadę zgryzu powodującym ścieranie się tylnych zębów. Do tej pory stosowałem na noc specjalną szynę.

    Podczas ostatniej wizyty u stomatologa powiedziano mi, że tylne zęby mam już zupełnie płaskie i powinienem udać się do protetyka/ortodonty który zaleci dalsze leczenie (protetyczne bądź ortodontyczne).

    Czy mógłbym prosić o polecenie takiej osoby w Warszawie?

    Pozdrawiam,

  • #2
    Bezpośrednio w Warszawie nikogo nie polecę, bo nie mam miłych wspomnień. Proponuję udać się do Linea Medica, to klinika w Płocku, która specjalizuje się w stomatologii estetycznej i ma bardzo dobre opinie. Siostra ze swoim synem chodzi tam do ortodonty i sobie chwali podejście do pacjentów oraz wysoki standard kliniki

    Komentarz


    • #3
      xx

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam klinikę Dental Design i doktor Jaworowską, która zajmuje się między innymi leczeniem stawu skroniowo żuchwowego. Podchodzi do pacjentów bardzo otwarcie, wszystko dobrze tłumaczy. Jest też miłą i zawsze uśmiechniętą osobą. Atmosfera jaka panuje w gabinecie jest ciężka do opisania. Warto się tam wybrać.

        Komentarz


        • #5
          Słyszałam, że . Może do niego udaj się po poradę w tej nietypowej sytuacji?

          Komentarz


          • #6
            Polecam Dentoklinike na Bemowie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

            Komentarz


            • #7
              Polecam Pio-Dent w Pruszkowie i ich filię w Wołominie. Tam pracują wybitnie dobrzy lekarze.

              Komentarz


              • #8
                Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet dentystyczny DentalMed: - regularnie na wizyty chodzę ja, mój mąż i dwójka naszych dzieci. Polecam ten gabinet ze względu za profesjonalizm i indywidualne podejście.
                Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Co prawda nie w Wawie, ale bardzo dobry jest . Dla osób z okolicy polecam

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X