Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie

    Chodzicie do stomatologa prywatnie czy na fundusz?

    Od niedawna mieszkam w Krakowie i zastanawiam się do kogo się zapisać. Jakiego stomatologa polecicie>

  • #3
    Ja polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mają naprawdę spoko ofertę na usługi, nawet mają opcję na pakiet stomatologiczny. Świetna sprawa.

    Komentarz


    • #4
      Cześć. Długo szukałam dobrego dentysty, i w końcu znalazłam świetną, nowoczesną klinikę dentystyczna na placu Szczepańskim nazywa się Scandinavian Clinic. Wielu specjalistów dentystyki skupionych w jednym miejscu, i do tego sprzęt najwyższej klasy, mają też rentgen na miejscu. Ja chodze do dr Macieja Lepszego . Super dentysta! Naprawde polecam bardzo!

      Komentarz


      • #5
        Walsnie, ja tez szukam, bo chce wyrwac 8-ki i sie mega boje.

        Komentarz


        • #6
          POLECAM dr Adama Balczynskiego, przyjmuje m.in w scandinavian clinic. Jest najlepszy!

          Komentarz


          • #7
            Generalnie czy znacie może jakiś gabinet stomatologiczny w Krakowie w którym usunę zęby mądrości. Zależy mi na prędkości głównie i na tym by zabieg był możliwie bezbolesny. Z chęcią usłyszę wasze rekomendacje. Generalnie ja znalazłam ten gabinet; był w nim ktoś może i może mi powiedzieć czy jest to dobry wybór
            Ostatnio edytowany przez martyynka; 20.05.2020, 14:58.

            Komentarz


            • #8
              W Krakowie chodziłam już do kilku gabinetów na fundusz (okropne wspomnienia) i kilku prywatne, w końcu w moim rankingu wygrywa Zdrowy Ząb - miałam tam już leczenie kanałowe, a nawetwyrwana ósemkę.Nigdy się nie zawiodłam
              Ostatnio edytowany przez AnnaKowalska; 02.12.2020, 13:18.

              Komentarz


              • #9
                Ja z całą rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. Mamy dostęp do stomatologów w Krakowie i Warszawie. To bardzo wygodne dla nas, a specjaliści mają na prawdę duże doświadczenie i ogromną wiedzę.

                Komentarz

                Pracuję...
                X