Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dentysta dla dzieci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dentysta dla dzieci

    jakiego dentyste polecacie

  • #2
    Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicy to polecam te placówkę na stronie masz też więcej informacji o tym jak ważna jest profilaktyka i badania uzębienia u dzieci.

    Komentarz


    • #3
      Jest wielu dentystów, którzy zajmują się wyłącznie dziećmi, ale myślę, że jednak warto je wziąć do naszego sprawdzonego stomatologa, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że na pewno dobrze zajmie się dzieckiem. Ja chodzę tu
      https://www.morzeusmiechu.pl/
      i jestem na prawdę zadowolona ,ale na szczęście moje dziecko nie ma na razie żadnych problemów z ząbkami i nie muszę go zaciągać po gabinetach, w których nawet dorośli nie chcą przebywać za często
      Ostatnio edytowany przez wiley.gottlieb; 01.12.2019, 23:46.

      Komentarz


      • #6
        A macie jakaś szczoteczkę konkretną do polecenia? Ostatnio od znajomego dostałem szczoteczkę z tej witryny . Jestem z niej bardzo zadowolony. Dosłownie nie ma nic lepszego na rynku aktualnie. Za niewielkie pieniądze można tam dostać świetnej jakości sprzęt. Polecam każdemu.

        Komentarz


        • #7
          Ja z dziećmi chodzę do Eurodental w Warszawie. Stomatolodzy mają dobre podejście do maluchów, a one chodzą tam z chęcią. Nie ma łez i strachu a to ważne.

          Komentarz


          • #9
            W Warszawie chodzę z dziećmi do dr Jankowskiej z Demeter (Praga Północ). Ząbki są zdrowe, a wizyty bez strachu i płaczu. Polecam wszystkim, któym trudno jest zaciągnąć dzieci do dentysty. Doktor ma świetne podejście!

            Komentarz

            Pracuję...
            X