Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam stomatologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja również szukam stomatologa i znalazłem pewną stronę w internecie. - Wszystko wygląda tam w porządku, jednak nie jestem pewien i chcę się kogoś poradzić, co sądzicie?

    Komentarz


    • #17
      stomatolog

      Regularne wizyty u stomatologa mogą ochronić zęby przed wieloma ubytkami, chorobami.. A gdyby ktoś chciał skorzystać ze stomatologów na południu Polski, może skorzystać z usług ortodontów w Bielsko Białej .

      Komentarz


      • #18
        Mieszkam akurat w centrum i jak już coś trzeba zrobić z zębami to cała rodzina wybiera się do . Mają siedzibę na Żoliborzu. Blisko, i przede wszystkim mam zaufanie. Jakby ktoś się zastanawiał gdzie się wybrać w Warszawie, to od siebie przynajmniej mogę ich polecić.
        Swoją drogą, wyjeżdżam właśnie na całe wakacje do Sopotu, kojarzy tam ktoś może jakiegoś dobrego dentystę? Odzywa się stara, dobra 6tka...

        Komentarz


        • #19
          Ja jestem akurat z Tomaszowa Mazowieckiego i dojeżdżam do stomatologa do Częstochowy. Centrum nazywa się Medor i jest przy Waszyngtona, miałam tam zakładany stały aparat na zęby. Dobry ortodonta godny polecenie, namiar najlepiej na ich stronie

          Komentarz


          • #20
            Wybór stomatologa to bardzo ważna kwestia, w końcu chodzi tu o zdrowie naszych zębów. Ja zawsze nie wiedziałem do jakiego iść, co potem przekładało się na wysokie koszty zabiegu lub na źle przeprowadzony zabieg. Dlatego zacząłem szukać artykułów na internecie dotyczących wyboru odpowiedniego stomatologa i znalazłem artykuł z którego korzystam już od jakiegoś czasu, gdy idę do lekarza! Jest w nim bardzo dużo przydatnych porad, jakimi powinniśmy się kierować u stomatologa!

            Komentarz


            • #21
              W Łodzi jest też super dentysta przyjmujący w Ma świetne podejście do dzieci, bez żadnych awantur i płaczu chodzę tam z moim 10-cio letnim dzieckiem. Od razu też załatwiam inne wizyty bo robią tam dosłownie wszystko. Jak dla mnie to podejście do pacjenta jest mega ważne w tym zawodzie, a tu tego nie brakuje, tak samo jak i profesjonalnego sprzętu, co widać podczas każdej wizyty

              Komentarz


              • #22
                Według mnie warto podpytać o to znajomych. To jest z całą pewnością bardzo dobre rozwiązanie

                Komentarz


                • #23
                  w centrum jest dobry

                  Komentarz


                  • #25
                    Jeśli ktoś szukałby dobrego dentysty w Opolu to ze swojej strony mogę polecić sprawdzonego przez siebie stomatologa - tutaj macie link do strony . Chodzę tam na wizyty już ponad rok i szczerze mogę powiedzieć, że jest to jedna z lepszych specjalistek z jaką miałem kontakt. Widać, że zna się na rzeczy, a wszelkie prace z uzębieniem bardzo sobie chwalę. Na ten moment nie mam na co narzekać

                    Komentarz


                    • #26
                      Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...

                      Komentarz


                      • #27
                        Ja myślę, że powinnaś zastanowić się nad gabinetem . Podobno pracują tam świetni specjaliści.

                        Komentarz


                        • #28
                          W Warszawie bardzo polecanym gabinetem jest Dokładnie to jest to gabinet dentystyczny na Bemowie, wiele moich koleżanek tam chodzi i bardzo sobie chwalą stacjonujących tam specjalistów. Widziałem już że można tu liczyć na profesjonalne wstawianie implantów, zajmują się tez ortodoncją, protetyką, czy też stomatologią zachowawczą. Najlepiej stawiac na takie właśnie miejsca.

                          Komentarz


                          • #29
                            W Centrum Demed na Woli przyjmuje Pani stomatolog Elżbieta Górecka-Pająk. Ja do niej chodzę jak mam jakiś problem z zębem. Zna się na rzeczy. Gabinet mają tam naprawdę dobrze wyposażony, całe centrum jest na poziomie.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X