Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam stomatologa

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Witam, mój sposób na dobrego specjalistę to Medical Progress ([url]https://medicalprogress.pl/[/url]). Na stronie można zaznaczyć endodoncje i zobaczyć kto ją wykonuje w wybranej lokalizacji, w jakiej cenie oraz jakie znieczulenia są oferowane. Dodatkowo od razu w tym samym miejscu mamy opinie poprzednich pacjentów. Duża oszczędność czasu no i bezpieczny i bezbolesny zabieg

Komentarz

Jeśli chodzi o Warszawę to polecam Eurodental

Komentarz

My chodzimy do klinik Demeter na Pradze i bardzo polecamy - bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Komentarz

Polecam sprawdzić klinikę ZiliClinic - Bardzo nowoczesny gabinet z profesjonalną obsługą. Gabinet znajduje się na Modlińśkiej w Warszawie. Polecam

Komentarz

Jeśli chodzi o Warszawę to Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Bardzo profesjonalne podejście. Leczą zgodnie z najnowocześniejszymi metodami. Chodze tam od pewnego czasu bo poleciła mi ich znajoma i jestem zadowolona. Byłam nawet z córką ,która zawsze miała lęk przed wizyta u stomatologa ale tam podali jej gaz rozweselający. Więc najgorsza bariera została pokonana.

Komentarz

Może nie z samej Warszawy, ale województwo mazowieckie - jeżeli Ci odpowiada, to polecam Panią Bożenę Wojtczak z Płocka.
              Doświadczona i skuteczna stomatolog Bożena Wojtczak z Płocka. Masz problem z zębem? Zapraszamy do gabinetu który mieści się przy ul. Królewieckiej 25/7.

Komentarz

Ja zawsze jeżdże do Wrocławia, teraz juz tylko na przeglądy, a niegdyś na leczenie kanałowe do Pana z gabinetu Luks Dent. Pan Wiktor jest najlepszym lekarzem, zawsze dba o 100% komfort pacjenta na fotelu.

Komentarz

Pracuję...
                X