Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chirurg stomatolog bielsko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • chirurg stomatolog bielsko

    poszukuje dobrego chirurga/stomatologa w bielsko białej, jestescie w stanie cos polecic?

  • #2
    serdecznie polecam dental care !

    Komentarz


    • #3
      Bardzo ciekawa to jest propozycja tak naprawdę.Na pewno kiedyś jak będę miał okazję to skorzystam z pana oferty.

      __________________________________________________ _____________________________________________

      Komentarz


      • #4
        Cześć wszystkim!



        Czy znacie może jakiegoś dobrego dentystę dla dzieci w województwie śląskim? Ja właśnie szukam kogoś sprawdzonego... Niestety, ale z dziećmi nie jest łatwo pod tym kątem i szukam właśnie specjalnie sprawdzonego stomatologa, który specjalizuje się w leczeniu dzieci... W oko wpadła mi ostatnio na przykład oferta Co na ten temat myślicie? Czy będzie to warte uwagi?

        Komentarz


        • #5
          Jeżdżę do Bielska do kliniki Pana doktora Kubicy. Robił mi kanałówkę i mogę z czystym sumieniem go polecić. Gabinet jest bardzo nowoczesny, wszystko wrecz sterylnie czyste

          Komentarz


          • #6
            A znacie może chirurga stomatologa z Warszawy? Słyszałam, że to świetny specjalista.

            Komentarz


            • #7
              Jeśli szukasz dobrej kliniki stomatologicznej polecam to miejsce są zlokoalizowani w Gdyni. To świetni fachowcy, którzy potrafią robić cuda z uśmiechem. Robią implanty, chirurgię stomatologiczną, leczenie pod mikroskopem, duże odbudowy protetyczne. Wejdź na ich stronę i zerknij na metamorfozy

              Komentarz

              Pracuję...
              X