Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Gliwice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Gliwice

    Hej. Czy ktoś może polecić mi dobrego dentystę w Gliwicach. Mam bardzo dużo ubytków, które chciałabym jak najszybciej wyleczyć. Możecie mi kogoś polecić?

  • #2
    Ja już od dłuższego czasu leczę się w klinice Hercka na ulicy Malinowskiego. Jestem bardzo zadowolona mają bardzo dobry sprzęt i świetne podejście do pacjenta.

    Komentarz


    • #3
      jak @jana76: słyszałam o na malinowskiego, ale muszę przyznać, że nigdy tam nie byłam. Aczkolwiek nie słyszałam złych opinii na ich temat

      Komentarz


      • #4
        Jestem z Częstochowy i polecam Centrum Medor

        Komentarz


        • #5
          Prawda jest taka, że cięzko ostatnio o dobrego dentyste dlatego szukałam dużo ostatnio w sieci i znalazłam takiego , koleżanki sobie bardzo chwalą. Pisały mi że ma fajne podejście do pacjenta

          Komentarz


          • #6
            Dużo dobrego słyszałem o stomatologii w centrum medycznym w Gliwicach przy ulicy kozielskiej.

            Komentarz


            • #7
              Jeśli nie znajdziesz nikogo odpowiedniego w Gliwicach, polecam Ci gabinet w Katowicach - jestem bardzo zadowolona z leczenia w Atrii -

              Komentarz


              • #8
                W Gliwicach dla mnie jedynym dentystą do którego warto iśc to ten z Vita-Dent tylko tam poradzili sobie z moimi problemami.

                Komentarz


                • #9
                  nie tylko gliwice

                  jeśli ktoś nie szuka dentysty stricte w Gliwicach, polecam zajrzeć do Bytomia lub Tarnowskich Gór. W tych miastach mieszczą się gabinety BlueKlinik - najlepszych dentystów jak dla mnie

                  Szczególnie na wysokim poziomie jest stomatologia dziecięca w Bytomiu. Wiem, bo sama tam chodzę z moją Zosią.

                  Zainteresowanym zostawiam linka:

                  Komentarz


                  • #10
                    Jestem klientką tego gabinetu stomatologicznego w Gliwicach: . Do wizyty zachęciły mnie opinie i mogę potwierdzić w 100%, to co napisali inni. Przede wszystkim bardzo mi się podoba atmosfera w gabinecie i super obsługa. Po drugie bardzo dokładnie prowadzona dokumentacja. Po trzecie leczenie przeprowadzone profesjonalnie oraz praktycznie bezboleśnie.Jest to pierwszy gabinet stomatologiczny, w którym leczenie zupełnie mnie nie boli a uwierzcie, że mam niestety bardzo niski próg bolu Polecam serdecznie!

                    Komentarz


                    • #11
                      Dwa tygodnie temu byłem u dentysty i z tego spotkania jestem po prostu bardzo zadowolony.Sam ostatnio doradziłem swojemu przyjacielowi żeby tam właśnie poszedł.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X