Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla dentysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla dentysty

    witam użytkowników. otóż zbliżają się święta bożego narodzenia, a to wiąże się nie tylko z otrzymywaniem prezentów, ale także z dawaniem (pewnie dla niektorych niestety). chcialbym sprawic jakis prezent mojemu wujkowi dentyscie, wiadomo ze na brak pieniedzy nie narzeka, ale przydaloby sie go zaskoczyc czyms oryginalnym moze zwiazanym z jego zawodem. macie jakies pomysly?

  • #2
    może tym się zainteresujesz. nie dość, że garść przykładów to dodatkowo rabat na korzystanie z ich portalu. albo jedno albo drugie może być przydatne.

    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Rodzina

      Też chciałbym mieć takiego siostrzeńca/bratanka

      _____________________________________________


      Komentarz


      • #4
        Niekoniecznie musi to być prezent związany z zawodem
        Ostatnio edytowany przez migotka; 21.06.2013, 11:16.

        Komentarz


        • #5
          No tak, na brak pieniędzy zapewne nie narzeka a wiem z doświadczenia, że bywa tak iż cięzko zaskoczyć taką osobę...
          niestety stary wątek ale jestem ciekawa co wymyśliłeś w końcu
          Ostatnio edytowany przez gumiska; 12.08.2013, 13:48.

          Komentarz


          • #6
            Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co można podarować ...

            Komentarz


            • #7
              Ja dałbym coś ogólnego. Dobry alkohol, słodycze, książkę (jeżeli nie wiesz jaką literaturę lubi- zapytaj) lub np upominek z ręczników - prezent praktyczny i estetyczny.

              Komentarz


              • #8
                Dentyście jako prezent można kupić torbę na ramię z sklepu internetowego . Moim zdaniem to jest bardzo dobry prezent.

                Komentarz


                • #9
                  Dentysta jak każdy człowiek, mi ostatnio mąż kupił bieliznę na prezent zamawiał w moim ulubionym sklepie online tutaj
                  Warto na pewno wcześniej podpytać co druga strona chce otrzymać, nie ma nic gorszego niż nie trafne prezenty.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X