Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry stomatolog w warszawie na NFZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16


    Ja też nie lubię chodzić na NFZ, raz byłam i tyle mi wystarczy ja chodzę na Powiśle do Pani Romanik. Założyła mi aparat rok temu i jestem zadowolona z jej opieki i profesjonalizmu

    Komentarz


    • #17
      Ja poproszę więcej informacji na temat tej Pani Romanik. Rozumiem, że jesteś zadowolona, ale pytanie czy zna się na rzeczy, nie masz problemów po wizytach itd. Bardzo zależy mi na osobie znającej się na rzeczy w Warszawie i potrzebuję nieco więcej szczegółów.

      Komentarz


      • #18
        U mnie w poszukiwaniach dobrego specjalisty sprawdziła się strona . Głównym atutem jest tutaj możliwość pogrupowania lekarzy po specjalizacji i miastach, w których prowadzone są placówki. W temacie szukania profesjonalnych klinik ciężko znaleźć lepsze narzędzie.

        Komentarz


        • #19
          Dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy ta Pani zna się jeszcze np.na wybielaniu zębów? Bardzo staram się dbać o nie i szczerzę wolę mieć jednego stomatologa, który zna się na wielu rzeczach.

          Komentarz


          • #20
            glamourdental

            Ja mogę z czystym sumieniem polecić

            Komentarz


            • #21
              Powiem Wam,ze niekoniecznie warto jest zapisywąć się jedynie na narodowy fundusz zdrowia. Jest wielu lekarzy, którzy pracują na nfz i znają sie na rzeczy, są jednak ograniczeni tym co nfz refunduje a tym czeto nie refunduje.


              Lekarze stomatolodzy w gabinetach prywatnych wstawiają znacznie lepsze plomby. Jeśli miałbym polecić dobry gabinet to proponowałbym zerknac sobie tutaj:


              Na stronie jest wyszukiwarka dobrych lekarzy stomatologów.

              Komentarz


              • #22
                Na NFZ ciężko o kogokolwiek kompetentnego...

                Komentarz


                • #23
                  Prywatnie to polecam klilnikę stomatologiczną z Warszawy

                  Komentarz


                  • #25
                    Ja jak mam jakiś problem z zębem to chodzę tutaj - Jakoś w tamtym roku generalnie było takie apogeum ale poszłam, wyleczono co trzeba i teraz mam już spokój

                    Komentarz


                    • #26
                      Ja chodzę do Demed na Ursynowie jak mam jakiś problem z zębami. Wolę chodzić prywatnie i mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione jak trzeba. A swego czasu chodziłam na NFZ, więc mam porównanie jak to jest. Nigdy więcej na fundusz.

                      Komentarz


                      • #27
                        Ja mogę polecić Wam fajną opcję, pakiet stomatologiczny w Lux Med. Za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę.

                        Komentarz


                        • #28
                          Ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa moim zdaniem bo mam zapewnioną kompleksową opiekę i najlepszych specjalistów.

                          Komentarz


                          • #29
                            Polecam super gabinet [url]https://www.dentalwhitehouse.com/[/url] z Warszawy na Białołęce

                            Komentarz


                            • #30
                              Polecam MCS Przychodnię w Warszawie [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url] Szybko przyjmują, dokładnie sprawdzają stan uzębienia, przeprowadzają zabiegi bezboleśnie. Dla mnie najlepsi specjaliści w Stolicy!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X