Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Katowice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zamieszczone przez Dari888 Zobacz posta
    Czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę z rejonu Katowic, Chorzowa, Bytomia itp.?
    Ja mogę Ci polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach. Ja jestem zadowolona z ich usług, zabiegi są praktycznie bezbolesne i wykonywane z pełną dokładnością. Kilka razy już tam byłam z bolącymi zębami, zawsze mi pomogli.
    Jakby co zostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000

    Komentarz


    • #17
      Zamieszczone przez jjusti18 Zobacz posta
      Ja mogę Ci polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach. Ja jestem zadowolona z ich usług, zabiegi są praktycznie bezbolesne i wykonywane z pełną dokładnością. Kilka razy już tam byłam z bolącymi zębami, zawsze mi pomogli.
      Jakby co zostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000
      no faktycznie kielce to bardzo okolice śląska

      Komentarz


      • #18
        ja poproszę o kontakt do jakiegoś dobrego dentysty z Myszkowa, z tego co wiem nie ma żadnego, ale ktoś może coś jednak ma

        Komentarz


        • #19
          Nie znam żadnego. Nie wiem, może wujek Google zna?

          Komentarz


          • #20
            W Katowicach z pewnością warto udać się do dr Klimek albo któregoś z lekarzy, który przyjmuje w jej klinice. Lekarze mają wieloletnie doświadczenie i są wysoko wykwalifikowani. W dodatku mają indywidualne podejście do pacjenta. Sam w najlepsze sprzęty. to gwarancja zadowolenia.

            Komentarz


            • #21
              Dentysta Gliwice

              Z Katowic do Gliwic nie daleko, więc polecam mojego sprawdzonego dentystę z Vita-Dent ma świetne podejście do dzieci. Chodzimy tam z całą rodziną i każdy jest zadowolony

              Komentarz


              • #22
                Dobry Dentysta / Stomatolog Katowice

                Mogę z czystym sumieniem polecić stomatologów z bardzo popularnej kliniki w Katowiach - . Chyba najlepsze miejsce do leczenia zębów rekomendowane zresztą przez bardzo wiele osób na forum.

                Komentarz


                • #23
                  Ja mam jednego sprawdzonego dentystę ale niestety daleko od Ciebie. Moim zdaniem to najlepszy stomatolog Rzeszów

                  Komentarz


                  • #24
                    Chyba wszyscy tu się raczej reklamują... ja polecam z usług na nfz gabinet na osiedlu Gwiazdy.

                    Komentarz


                    • #25
                      Hej, poszukuję dobrego dentysty z Katowic, zna ktoś może? Dotychczas chodziłem do w Łodzi, ale się przeprowadziłem stąd potrzebuję nowego stomatologa. Zależy mi na tym, aby był rzetelny i profesjonalny, gdyż wychodzę z założenia, że zęby są bardzo ważne dla każdego człowieka

                      Komentarz


                      • #26
                        stomatologia Tychy

                        Moim zdaniem jednym z lepszych, jeśli nie najepszym jest endomedica z Tych, stomatologia level expert
                        _________________

                        Komentarz


                        • #27
                          - polecam ten gabinet : )

                          Komentarz


                          • #28
                            .

                            W Katowicach przy ulicy Drozdów 24 znajduje się gabinet dr Klimek , która ma ogromne doświadczenie z zakresu stomatologii różnego rodzaju. Przyjmowani tam są zarówno dorośli, jak i dzieci. Warto zapoznać się ze świadczonymi usługami, bo jest ich sporo.

                            Komentarz


                            • #29
                              A może podeśle mi ktoś gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu? Zależy mi na naprawdę świetnych fachowcach, którzy potrafią wyprowadzić na prosta naprawdę trudne przypadki. Będę wdzięczny za odpowiedzi.

                              Komentarz


                              • #30
                                Szukam dobrego dentysty dziecięcego w Kato. Ktoś może coś polecić?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X