Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam ortodonty w warszawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Polecam Stomapol

    Jeśli chodzi o Warszawę, to ja ostatnio lecyłam kanałowo zęby w Stomapolu. Są bardzo delikatni . od razu można było im zaufać. Mimo iż byłam tam pierwszy raz, to nie bałam się. Teraz do Stomapolu będę chodzić regularnie.

    Komentarz


    • #47
      Ja leczę zęby w Megadencie w Warszawie. Zęby są dla mnie bardzo ważne. Bardzo o nie dbam!

      Komentarz


      • #48
        Mnie najbardziej z warszawskich gabinetów stomatologicznych, to Stomapol przypadł do gustu. Problem z zębami mam nie lada, bo szybko się psują. Stosują tutaj specjalne preparaty z fluorem, które spowalniają proces próchnicy. Tak więc ja Stomapol polecam!

        Komentarz


        • #49
          No i stało się!!! Rozbolał mnie ząb i tam gdzie chodzę nie mogłem się dostać do stomatologa. Na pogotowie również nie miałem co liczyć. Wróciłem więc do tego wątku i zadzwoniłem do Stomapolu. Okazało się, że przyjmą mnie bez problemu!!! Stomatolog z ludzkim podejściem!

          Komentarz


          • #51
            A czy ktoś może wyrazić opinię na temat tej kliniki,pracuje tam znany w tych okolicach trójmiasta i Warszawy , zapoznałam się z ofertą, jest bogata i zachęcająca, dla mnie najważniejsza jest jakość wykonywanych usług. Jak wiadomo nie trudno teraz znaleźć gabinet ale wolałbym uniknąć sytucji w której lekarz byle jak wykona zabieg a póżniej zaczynają się powazne problemy. Klinika o którą pytam zajmuje się praktycznie każdym zagadnieniem związanym z leczeniem zębów i chorób przyzębia, posiadają bardzo nowoczesne metody. Chcialbym tylko wcześniej zasiągnąć opini tutaj żeby być pewnym swojego wyboru.

            Komentarz


            • #52
              Ja mogę polecić nie w tym wypadku stomatologa ale Pracownię Radiologii Stomatologicznej "Diagdent" W Warszawie na Białołęce i Saskiej Kępie.Byłam tam robić tomograf 3D ,mój stomatolog mnie tam skierował i jestem bardzo zadowolona.

              Komentarz


              • #53
                Z wielką przyjemnością polecę jednego z lepszych moim zdaniem ortodontów Fajnie, że mają cennik na stronie, wszystko jasne i przejrzyste.

                Komentarz


                • #54
                  Może nie z Wawy, ale polecę kogoś z Trójmiasta

                  Komentarz


                  • #55
                    Jeśli z Trójmiasta to znam dobrego specjalistę z Gdańska -

                    Komentarz


                    • #56
                      czesc

                      Komentarz


                      • #57
                        Ciężko jest trafić na dobrego specjalistę w tej dziedzinie. Ortodoncja to naprawdę niełatwa sprawa. Najważniejsze, żeby zajmował się tym ktoś, kto ma o tym pojęcie. Ja dużo dobrego słyszałam o Mają tam też ortodontę, może warto ich sprawdzić.

                        Komentarz


                        • #58
                          W Trójmieście bardzo dobry stosunek jakości do ceny ma

                          Komentarz


                          • #59
                            Ja na szczęście nie musiałem nigdy chodzić na taki wizyty

                            Komentarz


                            • #60
                              Warto spróbować
                              ja jestem zadowolony

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X