Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam ortodonty w warszawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szukam ortodonty w warszawie

    Heja
    Niedługo przeprowadzam się do stolicy i szukam jakiegoś dobrego ortodonty dla mojej 12-letniej córki. Znacie kogoś sprawdzonego?
    edit: zapomniałem dopisać że nie musi być na nfz.
    Ostatnio edytowany przez xingyongxao; 30.07.2011, 16:29.

  • #2
    Mnie prowadzi dr Monika Walerzak z face clinic, od 11 miesięcy noszę aparat. Całkiem dobrze się nam ze sobą współpracuje, pani Monika jest staranna, rzeczowa i profesjonalna. To godna zaufania i polecenia ortodonta. Klinika mieści się na ul Łuczek 4.
    Marina

    Komentarz


    • #3
      tak ...znalezienie dobrego ortodonty , to nie jest prosta sprawa. Ja dla mojej córki znalazłam dzięki przyjaciółce , która chodziła już do niej z własnymi dziećmi . No i nie żałuje dr Renata
      Golińska - Paczulska , to lekarz przez wielkie "L" , ma wspaniałe podejście do dzieci , moa chodzi do niej bez problemu , a zagonienie jej ( córki ) do stomatologa graniczy z cudem . zapraszam do przekonania sie samej , pani dr przyjmuje w klinice RS Dental na ul. Biały kamień 2 ( Mokotów )

      Komentarz


      • #4
        dobry ortodonta to skarb! wiem, bo chodziłem z corka na nfz do ortodonty, do 12 roku życia refundowali oni ruchomy aparat ortodontyczny, ale lekarka byla opryskliwa. po roku chodzenia do niej na jednej z wizyt zaczela na mnie krzyczec, ze wcale corka nie nosi aparatu bo nie widac roznicy, ze tak nie moze byc. nie dala sobie wytlumaczyc, ze to nieprawda bo ona nosi go praktycznie caly czas. moja corka juz byla tak zestresowana wizytami u tej pani, ze postanowilem znalexc kogos prywatnie. i znalazlem! klinika dormed jest pod warszawa, a ze mieszkamy w ursusie to mamy niedaleko. mila sympatyczna pani ortodontka dala corce wskazowki jak nalezy podkrecac aparat i ustalilismy, ze czas wyrobic nowy. i koniec ze stresem mojego dziecka i moim.
        Ostatnio edytowany przez mobi; 26.03.2013, 18:08.

        Komentarz


        • #5
          ja tez mogę polecic Dormed. Co prawda nie mam dzieci i nie wiem jak tam się dzieci odnajdują, ale sama leczę się tam juz kilka ładnych lat, zaczełam od ortodoncji, a potem były też inne usługi - leczenie, wybielanie. Zawsze rezultat spełniał moje oczekiwania, nigdy nie zrobili mi tam krzywdy no i na szczęście nigdy nie bolało, a strasznie się boję bólu u dentysty :P

          Komentarz


          • #6
            Witam, ja także poszukuję ortodonty i dentysty dla dziecka w okolicy Warszawy, zaciekawił mnie ten Dormed. Czy z małym (3 letnim) dzieckiem tez mogę tam iść? Bo wyczytałam, ze wasze pociechy są jednak trochę starsze.

            Komentarz


            • #7
              Ortodonta Pruszków

              Zamieszczone przez xingyongxao Zobacz posta
              Heja
              Niedługo przeprowadzam się do stolicy i szukam jakiegoś dobrego ortodonty dla mojej 12-letniej córki. Znacie kogoś sprawdzonego?
              edit: zapomniałem dopisać że nie musi być na nfz.
              Konkretnie z samej stolicy Ci nikogo nie polecę, natomiast w Pruszkowie (obok Warszawy) jest bardzo dobra klinika Dental-Design Jaworska. Ja chodzę z moją córką do Pani Sylwii Orzechowskiej - ortodonty. W gabinetach mają najnowsze sprzęty, także tutaj pełen profesjonalizm. No i co również ważne bardzo miła obsługa i świetny kontakt z dziećmi ta Pani ma. Także polecam.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez paniczny_strach Zobacz posta
                Witam, ja także poszukuję ortodonty i dentysty dla dziecka w okolicy Warszawy, zaciekawił mnie ten Dormed. Czy z małym (3 letnim) dzieckiem tez mogę tam iść? Bo wyczytałam, ze wasze pociechy są jednak trochę starsze.
                myslę, że spokojnie możesz tam iśc z 3-latkiem. wprawdzie moja córa ma więcej, ale widziałem rodziców z takimi małymi dziećmi. tam całe rodziny się leczą. cieszę się, że tam trafiłem, po tak długim czasie chodzenia do ortodontki na nfz, dopiero w dormedzie wpadli na pomysł, ze dziecku trzeba zrobić diagnostykę!
                Ostatnio edytowany przez mobi; 26.03.2013, 18:08.

                Komentarz


                • #9
                  Ja mogę polecić Q-dent na ul. Skierniewickiej 21,a to ich strona , tam znajdziesz kontakt do gabinetu. Od 7 miesięcy noszę aparat i rezultat już widać gołym okiem. Do tego w tym gabinecie widać, że zależy im na pacjencie, a nie tylko na oskubaniu z pieniędzy. Mają jak na Wawkę bardzo konkurencyjne ceny.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
                    myslę, że spokojnie możesz tam iśc z 3-latkiem. wprawdzie moja córa ma więcej, ale widziałam rodziców z takimi małymi dziećmi. tam całe rodziny się leczą. cieszę się, że tam trafiłam, po tak długim czasie chodzenia do ortodontki na nfz, dopiero w dormedzie wpadli na pomysł, ze dziecku trzeba zrobić diagnostykę!
                    Super, dzięki za odpowiedź! Dzwoniła już i umówiłam się na wizytę, podobno lekarz ma super podejście do dzieci i nie było jeszcze małego pacjenta (ani dużego) który by go nie polubił. jak tylko wrócę to zdam relację wizyta w przyszłym tygodniu...

                    Komentarz


                    • #11
                      moja koleżanka chodzi tam z synkiem do pani Ewy Luszyńskiej, która ma świetne podejście do dzieci. Mały ją uwielbia, a to chyba najlepsza rekomendacja

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez paniczny_strach Zobacz posta
                        Super, dzięki za odpowiedź! Dzwoniła już i umówiłam się na wizytę, podobno lekarz ma super podejście do dzieci i nie było jeszcze małego pacjenta (ani dużego) który by go nie polubił. jak tylko wrócę to zdam relację wizyta w przyszłym tygodniu...
                        poproszę o relację z wizyty, ja wprawdzie chodzę tam z dzieckiem do ortodonty, pana Grzegorza Mazura ale na normalna wizytę stomatologiczną też bym ja zabrał
                        Ostatnio edytowany przez mobi; 26.03.2013, 18:09.

                        Komentarz


                        • #13
                          1 łuk metalowy za 1200 zł

                          Znalazłam ciekawą promocję na facebooku. Powiedzcie ile płaciliście za 1 łuk? w chcą 1200 zł za 1 łuk metalowy. Kiedyś byłam u takiej jednej pani w innym gabinecie na konsultacji i powiedziała, że 1 łuk będzie kosztował 1900 zł :/ Przy 2 łukach to wychodzi prawie 4000 zł! Tutaj wychodzi 2400, no to jest dla mnie mega różnica. Dzwoniłam już do nich zapytać się o tą promocję i pani na recepcji uargumentowała to tym, że gabinet jest nowy i chcą zachęcić klientów. Chyba grzech nie skorzystać... Jak myślicie? No i fajnie, że w gabinet w centrum.

                          Komentarz


                          • #14
                            wygląda zachęcająco, ale jak się da poszukaj jednak jakichkolwiek opinii o nich. niby nowy salon... ale przezorny zawsze ubezpieczony. ja w przypadku zebów korzystam ze sprawdzonych klinik w koncu mam jedne i maja jeszcze przed soba dlugi okres uzytkowania :P

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
                              poproszę o relację z wizyty, ja wprawdzie chodzę tam z dzieckiem do ortodonty, pana Grzegorza Mazura ale na normalna wizytę stomatologiczną też bym ja zabrała
                              Wizyta super! Byłam u pani Ewy Luszyńskiej i tak jak ktoś już pisał ma świetne podejście do dzieci. Wiadomo, że taka wizyta to zawsze jakiś stres i dziecko nie idzie na nią zbyt chętnie, ale pani doktor bardzo dobrze radzi sobie z najmniejszymi pacjentami. Bardzo polecam!!!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X