Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentaloscope - ergonomia i precyzja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentaloscope - ergonomia i precyzja

    Wprowadzamy na Polski rynek urządzenia firmy SMT (Swiss Medical Technology), jedno z nich to , umieszczona nad pacjentem (ok. 40 cm) kamera anlogowa z monitorem umieszczonym w dowolnym miejscu przed lekarzem - duża głębia obrazu (nie potrzeba przestawiać i dopasowywać w trakcie zabiegu). Daje swobodę pracy - patrzysz gdzie chcesz - na monitor lub pacjenta i wygodnie siedzisz (bez skręceń kręgosłupa i zmian oświetlenia). Powiększony obraz może obserwować kilka osób podczas zabiegu. Nowa organizacja środowiska pracy stomatologa - ergonomia i precyzja pracy (70% czasu siedzisz wygodnie i widzisz dokładniej bez ograniczeń mikroskopu).


    Przedstawiciel w Polsce: , e-mail:biuro@getwell.pl, +48(61)2787300
    Ostatnio edytowany przez GETWELL; 13.08.2009, 23:11.

  • #2
    niesamowite

    Jestem dentystą z wieloletnim stażem a nic jeszcze nie słyszałem na temat takiego sprzętu. O ergonomii w naszej pracy (a w zasadzie o jej braku w obecnych warunkach...) mówi się coraz więcej. Z tego krótkiego opisu wynika, że to może być przełom w sposobie pracy. I jeszcze do tego od razu powiększenie! Ciekawy jestem gdzie można zobaczyć i wypróbować dentaloskop?

    Komentarz

    Pracuję...
    X