Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ponowne leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ponowne leczenie kanałowe

    Witam,
    mam pytanie - mam zęby leczone kanałowo: jeden 13 lat temu (piątka) drugi kilka lat temu (szóstka). Czy ten ząb leczony 13 lat temu powinnam ponownie przeleczyć (zdania stomatologów są podzielone), szóstkę raczej jednogłośne - powinnam. Nie mam żadnego problemu z tymi zębami, żaden mnie nie boli.
    Pozdrawiam.
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

  • #2
    Ja się niestety nie bardzo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc...

    Komentarz


    • #3
      Mnie zawsze leczenie zębów bardzo boli. Wiem jak to jest i dlatego tak mnie wszystko boli.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli leczony ząb jest w dobrym stanie to nie widzę potrzeby go ruszać. Chyba, że wypełnienie zaczęło się wykruszać lub pojawił się nowy ubytek, co się zdarza. Pamiętaj, że każda ingerencja będzie nie tylko droga ale będzie też zmniejszała powierzchnię prawdziwego zęba. W końcu może być na tyle słaby, że konieczne będzie jego usunięcie co też sporo kosztuje. Zrób zdjęcie RTG i poradź się dobrego dentysty. Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          A ja myślę, że jeżeli dentysta tak twierdzi to nie bez powodu. Może chce uchronić przed późniejszymi problemami

          Komentarz


          • #6
            very bad site

            Komentarz

            Pracuję...
            X