Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LEKARZ DENTYSTA (Holandia)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LEKARZ DENTYSTA (Holandia)

    Agencja Pracy Select, ul: 9 Maja 26, 97 – 400 Bełchatów, tel; (044) 632 36 05, Nr w rej. Agencji Zatrudnienia: 3891

    Agencja Pracy Select, Nr w rej. Agencji Zatrudnienia 3891, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla swojego Klienta, firmy pośrednictwa pracy z Holandii, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    LEKARZ DENTYSTA (Holandia)

    Nr ref.: PP/2010/NED/DENT
    Lokalizacja: Holandia
    Rodzaj pracy: stała – Umowa o pracę,
    Ilość wakatów: dowolna

    Zadania w pracy:
    - praca na stanowisku Dentysty w Holandii (pełny etat)

    Wymagania:
    - zainteresowanie pracą w Holandii na pełnym etacie
    - wykonywanie zawodu technika dentystycznego
    - dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Pracę w pełnym etacie
    - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
    [email]pok@select-hr.pl[/email] z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.
    Aplikacje bez podanego w temacie wiadomości stanowiska lub numeru referencyjnego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych
    innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację.
    Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości
    przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."
Pracuję...
X